Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány vagy Orbán könyve a...

Gyurcsány vagy Orbán könyve a jobb?

Figyelt kérdés
Valamelyiket el szeretném olvasni, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam.
2011. jún. 14. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő csak másodhegedűs lehet HAVAS HENRIK mögött!!
2011. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass inkább valami hasznosabb könyvet helyettük.
2011. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ennél olcsóbb gyújtósnak való papír is.
2011. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Mindkettőt elégetheted, ugyanis semmi hasznosat, vagy szórakoztatót nem fogsz találni bennük valószínűleg.

Nem szoktam könyvet úgy megítélni, hogy nem olvastam bele, vagy nem olvastam el, de ennél a két embernél kivételt teszek!

Inkább olvass valami mást.

2011. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Orbán könyve a jobb, Gyurcsányé a bal... (na ez nem volt jó...)


Szóval szerintem ha nem akarod, hogy nagyon félrevigyenek, akkor MINDKETTŐT olvasd el, vagy EGYIKET SE. És ha mindkettőt elolvasod, akkor kellő kritikával találd meg mindkettőben azt, ami reális, és igaz - ez általában valahol a két nézőpont között van.


Tudod a politika az emberek befolyásolásának tudománya, és mindketten (Orbán is, Gyurcsány is) tagadhatatlanul igen nagy hatással, befolyással volt és van az emberekre. Vigyázz, hogy egyiknek se higgy vakon, mindkettejüket kellő kritikával szemléld. És majd ha mindkét álláspontot ismered, csak utána próbáld levonni a következtetéseket.


Pedro

2011. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Olvass inkább Rejtő Jenőt, vagy bármit, ami ezeknél hasznosabb időtöltés!
2011. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik párthoz húz a szíved de én mind a kettőt elolvasnám így tudnék véleményt nyilvánítani is,nem hiszem,hogy belehalnál még pár száz oldalba
2011. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Rejtő jó ötlet, zöld kezet a kollégának aki először írta. :)


Nagyjából a valóságalapjuk is annyi lehet mint P. Howard műveinek. :P (bár egyiket sem olvastam)

2011. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el és megtudod. Ez nem valami olyan kérdés, hogy húszezer oldalakon kell átrágnod magad. Két közepes méretű könyv munka mellett is egy hét alatt elolvashtó...
2011. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A magyar irodalom két gigászi klasszikusa. Egyik jobb, mint a másik. Legyen mielőbb ötelező olvasmány mindkettő! Mondjuk, Zsirinovszkij könyvéhez képest sehol sincsenek, az az igazi színvonal.
2011. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!