Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Talan jobb lesz a csaladok...

Talan jobb lesz a csaladok elete ujbol, tenyleg lemondott Gyurcsany?

Figyelt kérdés
Most olvastam itt az egyik kerdesben ezt, mi tortent? Hol, melyik oldalon tudok pontosan utana olvasni? Ezt nem hiszem el!:)))
2009. márc. 21. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

[link]


[link]


de lenne még több is

2009. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok Gyurcsány párti, de nem vagyok biztos abban, hogy jól járunk. Ugyan ki lenne jó a helyére a mostani nagyokosok közül? Egyik sem!!!!!! Az összeset le kellene cserélni!!
2009. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos attól,hogy lemond,megmarad az adóssága az államnak,mgmaradnak a korrupt politikusok,alkalmatlan minisztereink!Azonkívül ugyanúgy az mszp fog új min. eln.-öt állítani,tehát a programm ugyanaz lesz,mint eddig tehát változni mi kisemberek számára jobb nem lesz!

kedves kérdező!A most felvett és ki tudja hova eltapsolt IMF hiteleket majd jövőre kell elkezdeni visszafizetni,természetesen a mi pénzünkből,úgyhogy ne nagyon reménykedj!

2009. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Állitólag a Bokros Lajos szivesen vállalná a Gyurcsány posztját, ha felkérnék rá. Na, egyik kutya, másik eb! Nem hiszem, hogy jobb lesz a sorsunk :(
2009. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Fölösleges örömködni, mert ahhoz, hogy bármi is pozitív irányba változzon, az egész amőba módjára szaporodó bandát ki kéne füstölni, nem csak ezt a hülye pojáca Fletót. ő csak a trágyadomb csúcsa.
2009. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez politikai kérdés.

Ne mondott le, hanem felajánlotta a lemondását a miniszteri székről. A pártvezetést megtartja.

Nem a hatalomról mondott le, csak berosált :)

Biztos Bokrost akarják odaállítani, így valószínűleg feljebb tornásszák magukat egy év alatt a népszerűségi listán.

Csodálkoznék, ha egy bábot állítanának a helyébe!


De milyen gesztusokkal mondott le?! Láttátok?

Olyan színioktató lenne belőle!! Ilyen mozgást színkörben se láttam. Zsebre tesz, befordul, rázza magát, mutogat..

Én nem kedvelem (sőt) de ebben zseniális!

Kár, hogy nem színpadon kamatoztatja a tehetségét.

2009. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Ripacs.
2009. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szoval most, hogy mar teljesen tonkretette az orszagot, szepen lelep! Borzalom.

O el tovabb most majd nyugalomban mar, azt se tudja mit kezdjen a milliardjaival. Megall az esz!!!!

2009. márc. 21. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj kedves kérdező, a lemondás csak a teatralitás azaz inkább a ripacskodás része volt. a háttérből ugyanúgy fog irányítani, mint eddig.
2009. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez az ország Gyurcsánnyal vagy anélkül, de rohan a vesztébe.

Ja, hogy a hitelt meg még nem is törlesztjük? Szép... A cigányok úgyis elfoglalják majd az egész országot, a magyarok meg behódolnak nekik vagy, aki tud, lelép innen. Mi már fél lábbal Ausztriában vagyunk, csak arra várunk, hogy eladjuk az itteni lakásunkat, aztán viszontlátás. Sajnos ezt a legtöbben nem tehetik meg.:( Én legszívesebben azt is elfelejteném, hogy magyar vagyok.

2009. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!