Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szíjártó sikeresnek tartotta,...

Szíjártó sikeresnek tartotta, hogy 1 millióan visszaküldték a kérdőívet. Mi a siker abban, hogy az emberek 15% küldte csak vissza? A fidesz szavazókon kívül valaki még visszaküldi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10%.


Mi nem vagyunk Fideszesek, de abból a megfontolásból mégis visszaküldtük - természetesen a név és a vonalkodó eltávolítása után -, hogy ha már úgyis elcseszték rá az adóforintjainkat, akkor "dolgozzanak" is vele.


Persze nem mintha azt hinném, hogy bármi jelentősége vagy foganatja is lenne az egésznek, csak nem szeretem a kidobott pénz gondolatát.

2011. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én is visszaküldtem, ja, és leszarom, hogy rajta a nevem, lakcímem... Ne érezzétek már magatokat olyan kva fontosnak, hogy már pánikolni kell, ha kiderül az ember lakcíme, meg egyéb adata. Már nem abban a korban élünk, hogy fekete, lefüggönyözött autók jöjjenek hozzánk.
2011. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam 15%-ot, mert nem mind a 10M embernek küldték ki, hanem csak a felnőtteknek. Szerintem ez olyan 7M lehet. Persze ha több akkor még sikertelenebb a kérdőív.
2011. jún. 15. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak százan küldték volna, azt is sikeresnek tartaná. Amikor a szakszervezetek ellenük tüntettek, akkor meg azt mondta, hogy velük vannak (még jó, hogy azt nem mondta, hogy őket ünneplik a tízezrek) :)


Azon a napon, amikor 1789 július 14-én kitört a nagy francia forradalom, az uralkodó, XVI. Lajos egyetlen szót írt a naplójába: "Semmi". A többi mára történelem...

2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

19:12

A fekete autó valóban nem jön - ma még, de azért ne légy annyira biztos, hogy holnap sem.


Viszont már egyszer kipattant a botrány, hogy a Fidesz adatbázist vezet a szavazókról, hogy ki az aki rájuk szavazott, ki az, aki ellenük... És egy ilyen listát sok mindenre fel lehet használni. Főleg bizonyos támogatások odaítélésénél, pályázatok, tenderek elbírálásánál...


Kívánom, hogy ne legyen igazam!


Pedro

2011. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rólam nehéz lesz "listát vezetni"!

A kérdésre:

Mit lehet várni egy "hivatásos megmagyarázótól"?

Naná, hogy "siker" volt, - csak sokan vannak olyanok, akiknek NEGATÍV volt ez a "siker" (, az meg "nem tartozik senkire").

És nem is érdekli a bőrdíszműveseket...

2011. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!