Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket az erő és a siker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket az erő és a siker vonza? Különben te leszel a "jó a humorod, legyünk barátok" srác?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy bármelyik lány járna egy sikertelen pasival.
2011. okt. 13. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
A siker nem feltétlenül vonzza a nőket, csak ha pénzzel v hírnévvel párosul. Az erő is csak akkor, ha látszik rajtad (már ha testi erőről beszélsz).
2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a motor teljseítménye érdekli őket hanem a kasztni.
2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én így veszem észre, sajnos ez lett a mai lányokba nevelve. Engem nem érdekel már egyáltalán, hogy milyen munkám lesz, kocsim, házam, csak az, hogy találjak egy lányt akivel boldog vagyok, és megtudjak valahogy élni. Nem is kellek senkinek, mert senki nem akarja azt elfogadni, hogy ő egy egyszerű ember lesz csak, és nem primadonna. Persze idővel rájönnek majd. :)
2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, de a műveletlen pasik nem jönnek be akik még egy rendes kérdést sem tudnak megfogalmazni.
2011. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
engeminkább taszít, ha valaki nagyon sikeres és "erős"... mondjuk ebbe beletartozik az is, hogy "allergiás" vagyok arra, ha valaki jobb nálam valamiben. örülök ugyan a sikerének de folyamatosan ég bennem a vesenyszellem. inkább egy "jó a humorod, legyünk barátok srác" jönne be :)
2011. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz siker alatt?
2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"A siker nem feltétlenül vonzza a nőket, csak ha pénzzel v hírnévvel párosul. Az erő is csak akkor, ha látszik rajtad (már ha testi erőről beszélsz)."


Ahelyett, hogy itt éled ki a megkeseredettségedet inkább menj el valami olyan helyre, ahol nem pénzéhes ribancok vannak. :)



Különben abszolúte nem érdekel az, hogy milyen az anyagi helyzeted, se az, hogy mennyire vagy "hűdeszexinkigyúrt" állat.

A sikertelenség igaz, abban az értelemben, hogy nem szeretem azokat az embereket akik feladják.

Aki feladja az gyenge. :)

2011. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jah
2011. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Egyenrangú" kell, aki mellett kényelemben érzem magam.
2011. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Egyenrangú" ez ilyen nácista jellegű. Pedig te sem vagy különb a másiktól.
2011. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!