Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik Magyarországért Mozgalomról?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kicsit politizálni szeretnék veletek. Értelmes emberek, kulturált megjegyzéseit, hozzáfűzéseit várom!
2011. jún. 16. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
7587658478675476543456765465. ilyen kérdés.
2011. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ahány ember annyi vélemény. Ez a kérdezőkre is igaz. Direkt beleírtam, hogy ÉRTELMES EMBEREK, KULTURÁLT HOZZÁFŰZÉSEIT várom. Ha ennyire unatkozol, térj át a sex témára ott nevetgélhetsz egy keveset...
2011. jún. 16. 21:17
 3/29 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:20


azt hittem több azonos nevű kérdés van :D

2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Most írjam le még egyszer? Tényleg érthetetlenek vagytok? Azok nem én vagyok. Én szerettem volna kulturált politikát folytatni, de úgy látom az átlag inteligencia szint 30 alatt van.
2011. jún. 16. 21:24
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
kérdező, mi a véleményed a jobbikról?
2011. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem ismerem őket de szerintem helyre akarják hozni az országot.Te kérdező mit gondolsz róluk?
2011. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

intelligencia


Véleményem? Inkább nem írom le (leírtam már ötvenszer). Beszéljenek helyettem a Jobbik politikusai és rajongói:


[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=izPePbyRbQU

http://www.youtube.com/watch?v=1x6SooVNyS8

http://www.youtube.com/watch?v=3-WbVxsZGFU


stb, stb, stb.... no comment

2011. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Jobbik az valóban helyre akarja rakni az országot, sok jó dolog van amit ők szeretnének, csak ugye... ez lényegtelen. Ebbe az országba változás kell NEM az amit a fidesz kitalált hogy ezt meg ezt megnövelni amit már nem is értek. Hanem itt az eladott földekket gyárakat kell vissza szerezni és a mezőgazdaságunkat fel lendíteni ami a jobbik és az LMP terve lenne persze fidesz meg az mszp nem ezt csinálta. Nekem dióhéjban ez a véleményem. Kérdező neked mi a véleményed?
2011. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én mit látok? Az aktivisták nagy részét ismerem. Nem titkolom benne vagyok a közepében! Azok az emberek akik végülis hajtják az egész párt motorját. Hogy "Fasiszták és neo-nácik" lennének? Nem hiszem. A munkahelyemen több cigány munkatársam is van, együtt dolgozunk. Villanyszerelő révén meg kell benne bíznom és Ő is megbízik bennem. No de vissza térve a párthoz. Nagyon bízom benne, hogy hűek lesznek a mostani programjukhoz, azzal ki lehetne húzni az országot a béka alól. Apropó! Többi pártnak hol van a programja? Honnan lehetne letölteni? Egyedül -a kampány idején- az LMP-nek láttam a programjukat...
2011. jún. 16. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!