Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetek szervezeti tagja a...

Lehetek szervezeti tagja a Jobbik Magyarországért mozgalomnak ha nem Magyarországon élek?

Figyelt kérdés
Nem az anyagi tamogatasra gondolok hanem arra hogy leadhatom-e a feliratkozast igy?
2009. nov. 15. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó, én nem tudom.

Aki nem itt él, az lehet hogy csak félig magyar, külmagyar. idegen magyar, vagy metromagyar.

Az is lehet, hogy lesz felvételi teszted, zenefelismeréssel (Ismerős Arcok, Kárpátia, FankaDelli) meg képfelismeréssel (ki a zsidó, ki a cigány, ki a liberális), meg ilyenek...

2009. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyar az allampolgarsagom de jelenleg nem tartozkodom Mo-on.
2009. nov. 15. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

www.jobbik.hu Írj nekik egy levelet, szívesen válaszolnak.


Az zsidó, hozzászólására nem is kell oda figyelni. Őt minősíti, meg a fajtáját. :)


Szebb jövőt!

2009. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Haver.

Egyrészt nem vagyok zsidó, másrészt meg az, hogy rögtön zsidózni kezdtél, szerintem téged minősít, meg a "fajtádat".


Egyes párttársaid folyamatosan azt kérik számon, hogy miért néznek benneteket antiszemitának. Remélem ezt a kérdést is olvassák, meg azok is, akiket meg akarnak győzni. :)

2009. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En csak azt latom hogy Magyarorszag egy oriasi valtozason megy keresztul es az emberek nem akarjak eszrevenni.
2009. nov. 16. 12:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudjak eszrevenni mert akadalyozzak oket.Gondolok itt a media hazugsagaira.Remelem gyozni fog az esz.
2009. nov. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!