Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányzik a Gyurcsány-korszak?

Hiányzik a Gyurcsány-korszak?

2011. jún. 17. 02:34
1 2
 1/11 doboszoli ***** válasza:
70%
Nem.
2011. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
nem bizony, érdekesség, hogy mi a top rated comment... szerintem ez MO. szegénységi bizonyítványa...
2011. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Mindenesetre emberibb volt mint ez a mai ahol a munkanélküliek, rokkantak amolyan "kiirtandó faj" kategóriába kerültek.
2011. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"Mindenesetre emberibb volt"


A hozzád hasonlók megérdemelték volna, hogy csak nektek az ország egy elkerített részében tovább kormányozzon Gyurcsány. Kíváncsi vagyok, hogyan tapsikoltatok volna az államcsődnek, ahova Gyurcsány politikája vezetett volna. Nagyon "emberi" lett volna, Fletó biztosan szipogott volna egy sort az éhenhaltak ünnepélyes állami temetésén :))))

2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy én is válaszoljak: nem hiányzik.
2011. jún. 17. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:

12:27

Én pont azt látom hogy az Orbán kormány száguld szélsebesen az államcsőd felé a közpénzek felelőtlen szórása, a presztízsberuházásokra, látszattevékenységek (pl új alkotmány utcanév átnevezések) miatt.

Nehogymár azt mondd hogy pár rokkant meg nyugdíjas miatt ment fel az államadósság.

2011. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És ezt te melyik kimutatásban látod? Amelyikben kisorolták Mo-t a negatív országok listájáról? avgy amelyikben azt mondják hogy nőtt reál kereset (igaz pár százalékkal csak) és csökkent a munkanélküliség? Melyik az a tényező, konkrét befektetés ami miatt MOST és pont az Orbán miatt megyünk a válságba?:D lol?

Hol voltál az elmúlt években barátom?

2011. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bár az is lehet...hogy csak "hallatod a hangod" mint ahogy A PÁRT teszi.:)

hallatni azt lehet, sületlenségeket bárki tud mondani.:) Kicsit jobban figyelj a dolgokra meg arra hogy most mi megy közpénzből és az elmúlt 2 ciklusban mik mentek közpénzből. Ugye zuschlagnak is csak egy kicsi jutott, autópálya is csak 3,2 milliárdból épült (/km ...előtte a büdös Orbán 1,6ból tette meg..) gáz áram nem emelkedett, nem hazudtak reggel délben este, nem volt mutyi, nem volt BKV-s 100 milliós végkielégítés, nem volt semmi baj...

jaj Istenem...jah hogy náluk az se volt...(meg nincs is)

2011. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igaz valamilyen formában volt ..."többszöri bérmálkozás" meg "Mo. megváltása" de ez már más tészta...
2011. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

22:11


"Én pont azt látom hogy az Orbán kormány száguld szélsebesen az államcsőd felé"


Az államháztartás elsődleges egyenlege pozitív, tehát nem a csőd felé haladunk, tehát hazudsz.

2011. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!