Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hálásnak kellene lenni az...

Hálásnak kellene lenni az embereknek azért mert Gyurcsány nem éles lőszerrel lövetett, hanem csak gumival? Ahogy Orbánnak is hogy nem volt izzhon és nem kellett neki is lövetni a végén?

Figyelt kérdés

Egyátalán, mi bajunk a lövőldözésekkel?

Eddig sem voltunk képesek megvédeni a jogainkat és az érdekeinket, mert a magyar az úgy gyáva ahogy van.

Nem kell pattogni, tüntetgetni stb, lehet csendben éhenhalni, mert az elmúlt 20 év tapasztalata hogy a bírkák a vágóhídon kötnek ki úgy is!


2011. okt. 24. 18:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem a miniszterelnök dönti el, ez rendészeti szakmai kérdés. Fegyvertelen tüntetők ellen nem lehet éles lőszert használni.
2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Éles lőszerrel én sem értenék egyet, de ki a fegyvertelen?

Akinek a kezében Molotov koktél, vagy utcakő van hova sorolod?

2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

""Éles lőszerrel én sem értenék egyet, de ki a fegyvertelen?

Akinek a kezében Molotov koktél, vagy utcakő van hova sorolod?



Mennyire érdekes pontosan nekik nem lett semmi bajuk!


A rendőrségnek hasonló esetben az lenne a feladata hogy bizonyos területet védjen, és hogy kiemelje az agresszorokat és a hangadókat.

De nem az hogy mindenkit üssön vágjon.


Aki ezt nem képes felfogni, annak a maszop elvette a józan eszét.

2011. okt. 24. 18:31
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

igazad van egy gyáva alak vagy aki csak interneten névtelenül "arc"

Szánalmas vagy öreg;)

2011. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Azért már volt előzménye ennek az egésznek. Tv székház elleni támadás, gyújtogatás, molotov koktél stb. Mégis, hogy emeltek volna onnan ki embereket? A parlament előtt békésen tüntetőkre nem lőttek.
2011. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Neked meg a turbómagyarkodás vette el az eszed.

Tudod aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók:

Amúgy leginkább a hangadókat aprították a rendőrök, és ahhoz képest, hogy fentebb említett eszközök voltak a "békés tüntetőknél", elég szelíd volt az ellentámadás!

Aki a rendőrre kezet emel, annak igen nagy verés járna, és igen hosszú idő a kaptárban.

2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
11%

A te eszed is elvették a haverjaid! A rendőrségnek az a dolga,hogy a randalírozó csőcseléket szétoszlassa. Ehhez keményen kell fellépnie. Egyetlen országban sem nyújtanak be kérvényt a huligánoknak.

Nem Gyurcsány lövetett, és a kérdéses időben Orbán itthon volt. Ő tartotta az Astóriánál a nagygyűlést.

2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Itt vannak a szemkilövők, "szemezgessetek":


[link]

2011. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
Kurucinfó, hiteles anyag.
2011. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes módon én nem kaptam a verésből, pedig minden nap ott dolgoztam a Ferencieken, és talpig fekete ruhában járkálok, de mégsem keveredtem a csürhéhez.
2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!