Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látogatják és kommentálj...

Miért látogatják és kommentálják azok a Budapest Pride honlapját, akik a melegek ellen vannak?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az oldalt és tele van olyan hozzászólóval, aki olyanokat ír, hogy a melegeket a Dunába kéne lőni etc. De akkor ők miért nézegetnek ilyen oldalakat? Csak nem kíáncsiak?:D
2011. jún. 18. 14:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Ennyire ráérnek, kis unatkozó hülyegyerekek.


Tudod ha én valamit, valakit utálok, bajom van vele, azt annyira sem méltatom, hogy gondoljak rá.


Ehhez képest a melegek, SP, Fluor, a Valóvilág utálásába több energiát ölnek egyesek, mint azok, akik szeretik őket. Érdekes.

2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert azt akarják, hogy ne legyenek búzák az országban és így fejezik ki véleményüket az érintettek felé.
2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Tom Benko ***** válasza:
49%
Mert begyöpösödött idióták, akik nem bírják elviselni, ha valaki nem olyan életet él, amilyet elképzeltek neki.
2011. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Mert utálkozni sokkal kényelmesebb, mint tenni valami jót.
2011. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Kb. hasonlóak lehetnek, mint azok a "nőgyülölő" ismerőseim, akik kifejezetten csajoknak szóló blogokra, oldalakra kommentálnak baromságokat, mert csak így kapnak figyelmet a másik nemtől...szánalmas:(
2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne? Joguk van a véleményükhöz, mi ez a diszkrimináció szegény homofóbokkal szemben? :D
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyeneket röhögöm pofán:D szánalmasok... de midenkinek megvan róluk a véleményük, és szerintem inkább keresné midenki a melegek társaságát, mint ezeket az aluliskolázott, buta és ronda embereket...
2011. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem azért, de ha már felvonulgatnak a búzák, hogy ők mennyire jó fejek, tehát a lakosság figyelmét magukra vonják, akkor már számoljanak azzal, hogy véleményt is nyilvánítanak... ami hál' Istennek többnyire negatív.
2011. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

"szerintem inkább keresné midenki a melegek társaságát, mint ezeket az aluliskolázott, buta és ronda embereket..."


Te jó ég! :D

Hát keresd csak nyugodtan a társaságukat, az már teljesen mindegy, hogy eggyel többen vannak. De remélem másokat nem rántasz magaddal.

2011. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
buktad, mert lány vagyok... de sajnos te is az aluliskolázott emberek közé tartozol:( sajnálom, h ennyien vagytok, remélem egyszer mind a Dunába ugrotok
2011. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!