Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látogatják és kommentálj...

Miért látogatják és kommentálják azok a Budapest Pride honlapját, akik a melegek ellen vannak?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az oldalt és tele van olyan hozzászólóval, aki olyanokat ír, hogy a melegeket a Dunába kéne lőni etc. De akkor ők miért nézegetnek ilyen oldalakat? Csak nem kíáncsiak?:D
2011. jún. 18. 14:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

A nőgyűlöletről meg annyit, hogy ha a fiatal kis ribik nem cserélgetnék 2-3 havonta a párjukat, akkor a nők sem lennének ennyire megvetve.

A legtöbb fiúismerősöm mára már azért nézi le a lányokat, mert hihetetlenül könnyelműek lettek és úgy kezelik a velük együtt lévő fiút, mint egy cuki rucikát, amit szeretünk míg újdonság, aztán megunjuk és lecseréljük egy másikra. Amikor megteszik, a még mindig szerelmes "rucika" csak áll földbe gyökerezett lábakkal, hogy mi volt ez és egy marha nagyot csalódik. És amikor már átesik 3-4 ilyenen, akkor kezdi úgy érezni, hogy a lánykák fejében valami nagyon nincs rendben...

2011. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%

"buktad, mert lány vagyok..."


Attól még elég megvetendő, hogy támogatod a férfiak gabonásítását.

2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%

"de sajnos te is az aluliskolázott emberek közé tartozol:("


Nem, én az erkölcsös emberek közé tartozok. Amúgy meg ezt az iskolázott dolgot nem értem. Aki lediplomázik, az egyből homotámogató lesz, vagy mi van?

2011. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
inkább az a megvetendő, h nem vagy képes normális ember módjára gondolkodni.. de már megszokthattuk, h ezen az odlalon szinte minden férfi utálja a melegeket, de tiszta sor, h azért, mert félnek, h őket is melegnek nézik/tartják... meg vannak olyanok, akik azok, csak maguknak sem merik bevallani
2011. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

"inkább az a megvetendő, h nem vagy képes normális ember módjára gondolkodni.."


Én is ezt mondtam neked.


"de már megszokthattuk, h ezen az odlalon szinte minden férfi utálja a melegeket, de tiszta sor, h azért, mert félnek, h őket is melegnek nézik/tartják..."


Én speciel a magas testhőmérsékletüket utálom, nem őket. Ha nem lennének lázasak, semmi baj nem lenne velük.


"meg vannak olyanok, akik azok, csak maguknak sem merik bevallani"


Ez így van. Magyarországon biztosan minden férfi homo, csak szegénykék nem merik bevallani maguknak. Támogassuk őket, legyen mindenki deviáns, éljen!

2011. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Na és te minek látogatod az oldalt (gondolom onnan tudod hogy melegellenesek is látogatják)? Csak nem vagy kíváncsi? Netán homár vagy?
2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"buktad, mert lány vagyok..."


Az a fajta, amelyik annak született, vagy a másik? Mert a meleg "férfiak2 mind lányok...

2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Az a fajta, amelyik annak született, vagy a másik? Mert a meleg "férfiak2 mind lányok.."


Ebből látszik, hogy nagyon nem vagy képben. Ha minden ismerősödről tudnád, hogy hetero vagy meleg, eléggé meglepődnél. Nem csak Budapest belvárosában vannak melegek, hanem mindenhol, csak legfeljebb Mucsaröcsögén jobban titkolják az emberek, mert ott ez szégyen. A melegek 90%-a nem úgy néz ki, ahogy azt te elképzeled.


"Nem, én az erkölcsös emberek közé tartozok. Amúgy meg ezt az iskolázott dolgot nem értem. Aki lediplomázik, az egyből homotámogató lesz, vagy mi van?"


Az számít erkölcsös embernek, aki a Dunába akarja lövetni a 'felebarátait'? Gratulálok. Akkor Nyugat-Európa elég erkölcstelen hely, mivel még sokszor a szélsőjobboldali pártok is támogatják a melegeket (lásd: Dánia, Norvégia) Egyébként meg igen, aki lediplomázik az nagyobb eséllyel fogja tolerálni a homoszexualitást is. Nem azt mondom, hogy minden diplomás toleráns, okos ember és minden diploma nélküli műveletlen suttyó, de ezt több kutatás is kimutatta, hogy a diplomával rendelkező nagyvárosban élők toleránsabbak másokkal szemben (nem csak a melegekkel).

2011. jún. 18. 16:12
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
így van, aki már eljutott arra a szintre, hogy tanuljon stb, akkor nem fog ilyen apró dolgokon kiakadni, mint hogy mi a másik szexuális beállítottsága, mivel semmi köze hozzá, meg egyébként is, kit érdekel a másik mit csinál este a barátjával/bnőjével?
2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nos, én orvosis vagyok, mégis csak addig tolerálom a melegeket, amíg nem vonulnak fel. Van meleg barátom, az ég világon semmi problémám vele, és ő is hány a felvonulástól. Szerinte (is) ez egy állapot, nem kell sem elítélni, sem büszkének lenni rá. Azt csinál mindenki a 4 fal között, amit akar, de ne vigyük ki az utcára! Se hetero, se homo!
2011. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!