Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veled is előfordult már ilyen?

Veled is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Múlt héten egy Nagy-Magyarországos pólóba mentem suliba és az osztályfőnököm szünetben félrehívott és közölte, hogy hogy képzelem, hogy ilyen radikális nézeteket vallok, különben is jobb lenne, ha távol tartanám magam a politizálástól, mert egy lánynak nem illik politizálnia. Pedig csak egy egyszerű fehér ingnyakú pólót vettem fel, aminek a hátára volt hímezve a Nagy-Magyarország körvonala, ami nem számít önkényuralmi jelképnek. Egy másik osztálytársam még tavaly választások idején egy nemzeti színű karkötőt vett fel, azt is levetette vele az osztályfőnök.
2011. jún. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
66%
Látom jól kimosták a fejét a tanárképzőben annak idején.
2011. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem vegyél fel dávid-csillagos pólót és akkor meg fog dicsérni és jobb jegyeket fog osztogatni. Legalábbis ha tényleg ilyen s***fej tanárod van, amilyet leírtál.
2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
84%

"mert egy lánynak nem illik politizálnia"


Én inkább ezen döbbentem meg. Diszkriminál a nemed miatt?

2011. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
16%
A gimiben nálunk is van egy náci csaj, úgy állunk hozzá, hogy még bottal se, szóval óvatosan...
2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
17%
Ismerős helyzet, amit leírtál kérdező.
2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
37%

"Egy lánynak nem illik politizlnia" Ez tetszett a legjobban. Ő maga sem tudja, miért nincsenek ezek rendben, csak nem.

Ezek mindig is mást jelentettek, mint szimplán Nagy_Magyarország. Narancsos vagy szegfű mintájú pólóban még simán elmehetsz suliba.

2011. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
37%
osztályban nálunk még az ofő is utálja a cigányokat, van egy skinhead lány, és egy fiú néha nagy magyarországos pólóban jön. őszintén, ki a faxt érdekel??
2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
18%
Töri tanár legalább?
2011. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
71%
Gyere a soproni Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskolába. Osztályfőnöünk, aki töri tanárnő szintén Nagy Magyarország-rajongó, mindig megmondja a frankót, ha politikáról van szó (de nem zsidózik fröcsögve, mint a jobbikosok többsége), ezenfelül pedig nagyon jófej. :D
2011. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
46%
Ezenkívül a mi sulinkban vannak erdélyi származású tanárok is. Szoktak is nyáron Erdélybe Böjte Csabához utat is szervezni a suli tanárjai.
2011. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!