Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kozmunka program csak a...

A kozmunka program csak a tartosan munkanelkuliekre vonatkozna vagy arra is aki frissen lesz munkanelkuli?

Figyelt kérdés
Ez a kerdes azert sem bagatelizalhato el, mert ha munkanelkuli leszek akkor szeretnek aktivan munkat keresni. De ha afel evig jaro minimalis allaskeresesi jaradekert folyamatosan dolgoznom kell adott esetben valahol kuzmunka cimen, akkor az igencsak megnehezitene az elhelyezkedesem. Valahogy ez nekem nem vilagos, vagy valamit felre ertettem?
2011. jún. 20. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A tartósan munkanélküliekre vonatkozik.

(és természetesen az interjú igazolt hiányzás)

2011. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És azokkal mi van akik nem kapnak semmit? (mert a jövedelmük meghaladja az x összeget, 3 főnél ha apa keres 80e ft-ot már nem jár)Azoknak is lesz valami?
2011. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én sose kaptam semmit. Mikor kértem, ha nincs más, adjanak közmunkát, akkor azt mondták, az nekem nem adható, csak azoknak, akik szociális segélyt kapnak.
2011. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a 09:42-es.
2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg 28.500 Ft-ért nem fogok tereket seperni,így nem kértem semmit.Munkaügyi központba nem regisztráltam,mert ugyan minek?Állást úgysem tudnak adni,azért hogy ott álljak sorba 3-4 órát egy pecsétért,amivel semmit sem érek?Inkább nem kell.Nekem nem a munkával van a bajom bár lenne, de nem fogok ingyen dolgozni egy önkormányzatnak sem.
2011. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólótól kérdezem, h ha nem regisztrálsz, akkor a TB-d nem veszik el?
2011. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!