Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A devizahitelesek mostani...

A devizahitelesek mostani válsága csak nekem tűnik furának?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy az egész egy nagy bennfentes kereskedés volt. Kiállt a kormány és bejelentette hogy a csőd szélén állunk, erre hatalmas pénzpiaci pánik. A forint homlokegyenest zuhanni kezdett.

De jól jártam volna a devizapiacon ha egy valagnyi CHF-et vásárlok akkor...nekem is szólhatott volna Orbán Viktor a facebookon.

Csak hogy ezzel a devizahiteleseket vitték csődbe...nyilván nem gondoltak bele a kauzalitás fogalmába.


2011. jún. 20. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

" Kiállt a kormány és bejelentette hogy a csőd szélén állunk, erre hatalmas pénzpiaci pánik."


Nem hatalmas pánik, hanem kisebb árfolyamingadozás, és kb. 4 napig tartott. Ennek már 1 éve.


"Csak hogy ezzel a devizahiteleseket vitték csődbe..."


A devizahitelesek nem azért vannak csődben, ami tavaly június 7-10 körül történt. A svájci frank több mint egy éve szinte folyamatosan erősödik, elsősorban az eurózóna válsága miatt.

2011. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan erről szólt a történet, megbeszélték, hogy mikor jelentik be, hogy csődben van az ország, és a befektetők potom pénzért vehettek a részvényeinkből. És most mint a messiás előálltak a segélycsomaggal, ami egy vicc, na ez a képmutatás, (bár már nem csodálkozom)
2011. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

én nem. Bevallom őszintén másra nem is számíthattunk volna. Nem kisebb ingadozás volt mert a CNN meg a BBC is azt harsogta hogy második görögország. A befektetők össze vissza szarták magukat.


Az euró bizonytalansága csak ráadás volt.

2011. jún. 20. 23:57
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

"Kiállt a kormány és bejelentette hogy a csőd szélén állunk, erre hatalmas pénzpiaci pánik."


Gyurcsány szerint "minket csak a szele fog megérinteni", de az is alig.

Javaslom megnézni a Bennfentesek c. filmet.

2011. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sz1u ***** válasza:

00:09


Hogy jön ez ide? Fleto ezt valamikor 2008-ban mondta. A Kérdező 2010-ről beszél és a mostani kormányról és az áldásos tevékenységéről! Javaslom, hogy lassan el kellene felejteni visszamutogatni!

2011. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"a befektetők potom pénzért vehettek a részvényeinkbő"


Erről jut eszembe, hogy én meg jó hülye vagyok. Mikor padlón volt 2009-ben az OTP részvény akkor kellet volna venni. Volt is miből. Most meg a 3-4X-ért eladni.

2011. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Sz1u válasza:


00:09


Hogy jön ez ide? Fleto ezt valamikor 2008-ban mondta."


És a devizahitelesek válsága szerinted mikor kezdődött? Ideje lenne az orbánfóbiát kicsit félretenni, és elgondolkodni. Méghogy narancsköd... LOL. Nem egész HÁROM éve történt, és már elfelejtetted? Ilyen emberekből, mint te sose leszünk normális ország.

2011. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sz1u ***** válasza:

06:49


Fuss neki a kérdésnek mégegysezr! A kérdező ettől az időponttól kérdezi: "Kiállt a kormány és bejelentette hogy a csőd szélén állunk"


"Méghogy narancsköd..." - hát ezt én egy szóval sem mondtam, de ha már Te is mondod...


"Nem egész HÁROM éve történt, és már elfelejtetted?" - nem felejtettem el, de a kérdés nem erről szól. Egyébként pont Viktor (és sleppje, ill. rajongótábora) az, aki nemhogy a három évvel ezelőttiekre nem emlékszik, de azt sem tudja, hogy egy órája mit mondott.


"Ilyen emberekből, mint te sose leszünk normális ország." - ugye megint a másra mutogatás. Nahhh, ez az igazi LOL!

2011. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért arra látom senki sem emlékszik, hogy a viktorkáék, szíjjártóval karöltve jelentették be európának, hogy az ország államcsőd szélén van, amikor zuhanni kezdett a forint árfolyama... Az már el lett felejtve... é(l)jjjjen viktor király, meg a seggnyalója.
2011. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
En nem szükiteném le (csak) erre a bennfentes kereskedelmet. A magyar kötvénypiac és részvénypiac is, szerintem, büzlik a bennfentes kereskedelmtöl.
2011. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!