Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Szeretnétek, ha a...

Magyarok! Szeretnétek, ha a devizahitelesek mind az utcára kerülnének?

Figyelt kérdés
örülnétek neki!!??
2011. szept. 11. 19:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem örülnék ha teli lenne az utca csövesekkel mert kilakoltatták őket.De azért ne az adózok meg a többi hiteles fizesse vissza a hitelüket.Mert a bank a kormány idiótaságaiból elkövetett veszteségüket nem fogják annyiban hagyni
2011. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Örülni nem örülnék! De... Amikor felvette a kölcsönt , tudta mit vállal! Lehetne fordítva is a helyzet! Akkor is ágálna, hogy jaj de keveset kell fizetnem, akkor többet adok? Nehogy már a többség, aki nem mert felvenni, az fizesse meg az ő sarukat! Akkor örültek , jaj de jó nekik, must ne rinyáljanak, hogy nem megy! Ha szerintek helyes dolog, akkor minden nem hiteles állampolgár is jogosan várja az ugyanakkora megsegítést! Ugyanis más is velem eggyütt szerul él!
2011. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
mért örülne ennek bárki is?
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
miközöm hozzá?
2011. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

engem annak idején kiröhögtek a kollégáim, hogy forinthitelt vettem fel! akkor én 72.000 Ft-ot fizettem, ők pedig 44.000 Huf-ot. Ma én kb. ugyanannyit fizetek, ők pedig 98.000 Huf-ot! Nem tudom őket sajnálni! Ők a hitelükkel spóroltak havi 28.000 Huf-ot, szóval ha azt szépen félrerakták volna minden hónapban, akkor most tudnák fizetni a megemelkedett hitelt.


Az utcára ne kerüljenek, sok csövest senki ne akarjon, de majd legközelebb gondolkodnak, mielőtt cselekszenek.

2011. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Mások bajának nem tudok örülni, max. ha megérdemli.

A hitelesek között is van, aki "sokat akar a szarka, de nem bírja a farka" alapon vett fel ész nélkül kölcsönt, és most sír. Viszont sok olyan van, akinek nem volt más választása. Azokat jobban sajnálom.

De azért az utcára nem kívánok senkit, főleg, mert már így is tele van az ország hajléktalannal. Az állam erre képtelen megoldást találni.

Azért nagyon kegyetlen, ami most a devizásokkal történik, ez már több mint uzsora a bankok részéről.

Kérdező, remélem neked nincs devizahiteled.

2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként a hitelfelvevés is spekuláció, mivel a felvevő tudta, hogy kockázatos. És igen, itt a másik érv: aláírták

Én pont azért nem vettem fel, mert nem akarok törleszteni, főleg nem másét.

Mint érző ember, természetesen nem akarom, hogy bárkinek rossz legyen, de a gazdaság nem úgy működik, hogy mindenki kockáztat, a végén meg nincs tétje.


Amit az embereknek meg kell érteni: hitel=kockázat

Kockázat jelentése: lehet, hogy rossz vége lesz

2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Persze, kimondottan örömtáncot járnék. Milyen hihetetlenül ostoba kérdés már ez? Nem semmi.
2011. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A hitel sajnos tényleg kockázat. Mert, ki tudja mit hoz a jövő?

És mást is magával ragadhat. Érzem a saját bőrömön, van / igaz, nem deviza / hiteles családtagom:-( Rossz dolog!

2011. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
én még pezsgőt is bontanék sőt talán rendeznék tüzijátékot de az nem biztos
2011. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!