Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mint gondoltok arrol hogy a...

Mint gondoltok arrol hogy a magyar kormány kinával barátkozik?

Figyelt kérdés

Èn eddig támogattam mindent amit a kormány csinált (fidesz).

De itt szeríntem rossz..

Elöször is, kommunisták, ha annyira "anti-kommunista" a fidesz akkor most hírtelen hogy lett Kina legjobb haverunk.


Másrészt, igaz nem tudom pontosan miben alapodtak meg, de arrol beszéltek hogy kirugják hazánkból a külföldieket, és nem fog más nép rajtunk gyarapodni.

Erre most Kinának fogunk dolgozni, mi lesszunk a kis "gyarmatuk"..

A francba a egészel, mi a f-szomat beszélt eddig..


Rendbe hogy kell cégek satöbbi, de nem tudom, amit eddig olvastam arról amit beszéltek és ahogy Orbán beszélt Kináról nagyon csalódtam benne..


2011. jún. 27. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én eddig a Fidesz kormányzását és a gazdaság irányát 100% ba elhibázottnak tartom.


Kínával semmi bajom.


De vissza kérdezek!


Egy erős kifejlett gazdaságú impériummal érdemes üzletelni, amit az elmúlt 20évben csináltunk, és egyre nyílvánvalóbb hogy csak rabszolgák lehetünk és nem partnerek.


Vagy egy olyan nagyhatalommal, akinek kellenek a kapcsolatok, kell az üzleti terület, aki nem annyiba gondolkodok hogy MO EGY JÓ FELVEVŐ PIAC!

Akik számára az ajó vagyunk az Eu hoz.



De egy másik aspektus!


Ha kínával üzletelünk, akkor kivel is versenyzünk?

"pld bérekben"

Az az, pontosan az Eu val.


Ha az Eu val üzletelünk, kivel kell versenyezni?

Jahh hogy a kínai bérekkel!


Akkor mi is a jobb?

2011. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát meg egy olyan dolog, hogy Orbánék fel vannak öltözve öltönyben és akkor ide jön ez a kistermetü kinai f-szi, nike nadrágba meg kb úgy néz ki mintha épp edzeni megy a kis sport öltözékében
2011. jún. 27. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Még a végén beteljesül amit az öregek szoktak károgni és sokáig nem értettem, mit jelent...hogy jön majd a sárga veszedelem.

Úgy látszik, van benne valami.

2011. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Millió ilyen kérdés volt már...
2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
25%

Bár 99%-ban ellenzem Orbán politikáját, ezt a lépést jónak tartom. Európa(nem az EU) és a nyugati világ eddig szinte csak kihasznált bennünket( bezárták a gyárakat, gazdaságot tönkretette, stb)

szóval jobb döntésnek bizonyulna, ha ezúttal kelet felé fordítjuk a figyelmünket. Miért lenne baj az, ha kínai cégek és gyárak nyílnának hazánkban? Másrészt Kína a világ legerősebb szuperhatalma és igen, még USA-t is maga mögé utasítja. Azt most hagy ne írjam le, hogy miért, de ha érdekel, leírom. Jobb lesz vele jóba lenni szerintem.

2011. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy a orbánjúgendek épp egy tél rizsé árújják el a országot. Ittvan példájul a vezírjük, na az egy akkora semmirevaló embör, hogy még életibe három szál gabonát nem termelt meg. Még a felesíge szőllejit is elatta rohatt és inkább rajtunk élősködik.
2011. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem helyes.Ahogy eddig sem jöttünk ki jól abból, hogy külföldi jött az országba.

Állítólag most a kínaiak fogják csinálni magyarországon a gyorsvasutat.Ezért kellett jönniük, hogy itt dolgozzanak a magyar helyett?A magyar meg menjen közmunkásnak, mert annak nem jut normális munkahely?

2011. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
...Inkább csinálták volna azt, hogy visszaveszik az elprivatizált üzemeket, rendbe rakják és visszaadják a magyarnak, hogy legyenek munkahelyek.Mondjuk, ahhoz normálisabb bérek is kellenének, mert amíg nincs miből vásárolni, addig valóban felesleges a termelés.
2011. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy majd a rengeteg külföldi itt fog dolgozni (bevándorló), és mi meg nézhetjük a napot.
2011. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
48%

Nekem sok kínai ismerősöm van és 4 kínai barátom. Szerintem jó arcok, ráadásul jól főznek. :D Amúgy legtöbbjük sokkal többet ér, mint egy magyar ember tapasztalataim szerint. Szóval nekem nincs velük gondom, leszámítva azt, hogy kutyát esznek.

Utolsó: és mégis hol dolgoznának?

2011. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!