Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc info készítői komolyan...

A kuruc info készítői komolyan gondolják azokat, amiket leírnak, vagy csak provokáció az egész?

Figyelt kérdés
Azt én is belátom, hogy talán a kisebbségeknek itt tényleg több joguk van, mint kellene, de úgy érzem, hogy a kuruc info már túldramatizálja a dolgokat, túlságosan rákattant erre a témára. Nem lehet, hogy a kuruc info csak provokál, és nem gondolják komolyan, amiket leírnak?!
2011. jún. 30. 16:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
A sok handabanda helyett nézd a tényeket: az egyik leglátogatottabb magyar portál. Ha rákattan egy témára, ha nem kattan rá, ez azt jelenti, hogy igény van rá.
2011. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Túl dramatizálja vagy sem sajnos a helyzet és elég drámai.
2011. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
"is"
2011. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

"Nem lehet, hogy a kuruc info csak provokál"


nem, nem lehet


"talán a kisebbségeknek itt tényleg több joguk van"


szvsz csak nekik van joguk


"kuruc info készítői komolyan gondolják azokat, amiket leírnak"


erről őket kellene megkérdezni


index, hetek, népszava, népszabadság, heti válasz, 168 óra, stb. ezek provokálnak, igen, erre vonatkozó kérdést mikor teszel fel? (ne válaszolj...)

2011. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Ezen én is gondolkoztam. Mikor először olvastam az oldalt, azt hittem ez egy vicc vagy egy paródia. Aztán lassan rájöttem, hogy ezt komolynak szánják. Én nem értek egyet a felfogásukkal azért, mert nem felel meg a valóságnak. A kurucinfóból az világlik ki, hogy Magyarország összes baja most és az elmúlt 1000 évben és a következő 1000 évben is a zsidóktól és a cigányoktól származik. Ez egyszerűen számszakilag nem lehet igaz. Pár százalékos kisebbségek nem tudnak tönkretenni egy országot. Ha jó lenne vagy lett volna valaha is a kormányzás Magyarországon, akkor a kisebbségek sem jelenthettek volna ekkora problémát. Sajnos fel kéne fogni, hogy ezt az országot mi qurtuk el magunknak. Nem valós, ha más nyakába varjuk.


Az előzőek ellenére bevallom, hogy én is naponta beleolvasok a kurucba, mert jól fogalmaznak, és még ha az alapszemléletük nem is igaz, sok minden(ki)re jól rávilágítanak. Vannak itt olyan részigazságok és részinformációk, amik máshol nem.

2011. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%

"Sajnos fel kéne fogni, hogy ezt az országot mi qurtuk el magunknak. Nem valós, ha más nyakába varjuk."


Én ezt el is fogadom. Ott basztuk és basszuk is el a mai napig, hogy eltűrjük a létezésüket...

2011. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
17.07: Hm... Nem pont így értettem. Hanem inkább úgy, hogy a cigánysággal 20 évig nem foglalkozott senki, hagyták őket kizuhanni a civilizált társadalomból. És most csodálkozunk, ha időnként vademberként törnek ránk. Semmilyen érdemi felzárkóztatás, integráció nem volt, és ez kormányzati feladat lett volna.
2011. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem 20 év ez. Nézz meg egy 1900-as évek elejéből való újságot. Ott csoportosan támadtak a cigányasszonyok a csendőrökre.

A kormányzatnak pedig nem érdeke, hogy megoldja a problémát. Meghagyják másnak...

2011. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Igen, így van provokálnak és irányítani szeretnék az eseményeket! Afféle titkosszolgálati kiszivárogató oldalnak kell tekinteni, így kell olvasni. Figyelni merre akar terelni! (Másik hasonló a www.jovonk.info)

Én még emlékszem rá, amikor cigány-magyar polgárháborút szellőztettek meg egy mp3-as fájlban jóval a titkosszolgálatok által elkövetett, provokációnak szánt cigánygyilkosságok előtt!

2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Néha én is megnézem és sokszor fogom a fejemet. De a legjobbak a kommentek, ott mindenki közgazdász-történész-bíró egy személyben:)
2011. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!