Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik megyénkben lakik a...

Melyik megyénkben lakik a legkevesebb cigány?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Komárom-Esztergom megye


http%3A%2F%2Fwww.tki.pte.hu%2From%2Fdok%2Fsal%2FTibor_Cserti_Csapo_Territorial_sociology.doc&rct=j&q=cig%C3%A1ny%20lakoss%C3%A1g%20ar%C3%A1nya%20megy%C3%A9nk%C3%A9nt&ei=kKIQTrb_LYGh-Qab5dTTDQ&usg=AFQjCNEXJ_9GFbyvhy1Rm89TqfrKn_E57g&cad=rja

2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Győr-Moson-Sopron megyében nagyon kevés van, az biztos.

Most áprilisban egy hetet töltöttem Sopronban, és egyet sem láttam, pár éve pedig néhány napot Győrben, és csak egyet.


De Komárom-Esztergomban sem lehet túl sok, bár ott nem sokat voltam még, összesen néhány napot, de akkor sem láttam egyet sem.

2011. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk Győr-Moson-Sopronba. Bár ott is egyre több. Néhány éve még alig alig lehet errefelé cigányt látni, a falunkba sem volt egy sem, Most már legalább 8-10 család él errefelé. Mondanom sem kell, hogy ezzel arányosan a bűnözés is nőt. De ez biztosan csak a véletlen műve lehet.
2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért sajnos itt Győrben is egyre pofátlanabbul szaporodnak...

Aki idevalósi annak gondolom mond valamit az, hogy Kossuth utca...

2011. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!