Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szociális "konzultáció"?

Szociális "konzultáció"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:

"Orbán Viktor örömmel számolt be arról, hogy a szociális konzultáció még az előzőnél is nagyobb sikert aratott, összesen 1 140 000 küldemény érkezett vissza. Szerinte ez azt bizonyítja, hogy sikeres az újfajta kormányzás, ami nem az emberek feje felett, hanem velük együtt hoz döntéseket. Aki viszont nem küldte vissza, ezzel kifejezte, hogy rábízza a parlamentre az ügyek intézését."


Nem is tudom.. én ezzel inkább azt fejeztem ki, hogy fölösleges visszaküldeni, mert úgy is tesznek a véleményemre.

A kérdések pedig manipulatívak, és bármit válaszolnék rá, abba bele lehet magyarázni mást.

És nem fogok visszaküldeni egy olyan közvélemény kutató papírt, amiből egyértelműen be lehet azonosítani, mert vonalkód van rajta.

2011. júl. 4. 14:58
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Vissza Gyurcsányt! Lehet, hogy szar volt, de Orbán szarabb!
2011. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam azt a küldeményt, szerintem nevetséges és semmire sem jó. Ha esetleg nem rubrikákat kellett volna ikszelgetni, hanem saját választ adni a kérdésekre, akkor esetleg lett volna értelme visszaküldeni.
2011. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"mert úgy is"


Bocs de én meg lelőlek egy sörétes puskával, mert úgyis lopni indultál a házamba.

Ja, és az úgyis egy szó :).

2011. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az milyen felháborító már, hogy a Fidesz a MI PÉNZÜNKÖN méri fel, hogy ki milyen pártállású, és ebből lesz egy csak számukra elérhető statisztika. Mert a szoc. konzultáció a mi pénzünkből megy, az adott válaszok alapján egyértelműen lehet pártállásra következtetni, és az eredményeket csak ők látják.
2011. júl. 4. 17:40
 6/9 anonim válasza:
Én elolvastam mindkettő papírt amit küldtem , de vissza nem küldtem egyiketsem.Azt kell0 mondjam hogy egyszerűen nevtséges! Mindenhol az első rublika az ő álláspontjuk , a második pedig úgy van megfogalmazva és tartalmilag is úgy van elkészítve , hogy még a hülyék sem x-elnék be , a harmadik rublika meg a "nem tudok dönteni" kategória.És ezzel tényleg csak az a legnagyobb baj , hogy a mi pénzünkön küldözgetik ezeket a sz4rokat aminek semmi értelme sincsen....
2011. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem az háborít fel, hogy csak látszólag kíváncsiak a véleményemre,hanem amiért hülyének nézik az embereket! Hatalmas sikerről beszélnek a beérkezett válaszok mennyisége alapján! Széles társadalmi véleményalkotás! Okvetlen meg fog jelenni a törvényalkotásban! Meg hasonló izék. Pedig, ha a kiküldött nyolcmillió kérdőívből nem egészen egymillió jön vissza, abból egészen más következtetést lehet levonni, a tartalomtól függetlenül. Nevezetesen, hogy alig érdekel valakit a dolog! A mostaninál valamivel jobb az arány, de lényeg változatlan: ezt érdektelenségnek mondjuk. Az öndicséret hallatán pedig az a szakács jut az eszembe, akinek a saját főztjét kell minősíteni. Nemhogy az emberek véleménye nem érdekli ezt a társaságot, de még a saját embereiktől is csak az elvtelen bólogatást fogadják el! Szóval, hazudnak ezek is, csak nem hülye Gyurcsány-módra, aki (igaz, eredetileg csak saját körének) de be is vallotta! Mégpedig azért, hogy ezen változtatni kell! Ezek szebben csomagolják a szart és nemzetiszín-szalaggal kötik át. (Nem, a régi se volt jó! Nem, nem vagyok komcsi. Sosem voltam semmilyen pát tagja! Munkából éltem mindenkor! De utálom, ha hülyének néznek.) Szóval, elftársak és zwölftársak, urak, úrfiak, hölgyek stb. Lesz itt még a 2/3 után nagy kijózanodás! F/65
2011. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hja, kedves fideszre szavazók, eső után köpönyeg - szokták mondani...avagy késő bánat ebgondolat.

Még ha valaki fidesz-szimpatizáns is, lehetett volna annyi esze, hogy egyetlen pártot nem szavaz be 2/3-ba!!! Se maszopot, se a fiúkat!

De itt dúlt a "nemzeti" érzés a komenisták ellen, ész pedig semmi, hüje magyar! Mindig ilyenek voltunk.

Abban van némi igazság, hogy egyik kutya, másik eb, de kedves hölgyek-urak, kéretik tárgyszerüen figyelembe venni, hogy Gyurcsány az öszödi beszédben többes szám első személyben mondta a hazugságot: hazudTUNK és nem hazudTAM, tehát - szájbarágosan , hogy mindenki megértse ( kivéve, aki nem akarja) - a kormánya, a maszop az egész politikai "elit" hazudot és nem Gyurcsány.

Namind1: most már ba..tjátok, megszívjátok fidesz-szavazók. A magán nyugdípénztári megtakarításotokat már kivették a zsebetekből.

Ám ti csak lelkesedjetek tovább.

2011. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak az egykori Fidesz szavazók szívják meg, hanem mindenki más is. Mondjuk az igaz, hogy nem volt ez eredetileg elrendelve, hogy ezek ilyen idióták lesznek. De szerintem jó érzésű ember nem szavaz meg olyat miniszterelnöknek, aki azt állítja magáról, hogy ő még soha sem hazudott.
2011. júl. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!