Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hypermarketekben beledaráljá...

A hypermarketekben beledarálják a parlagfüvet a kenyérbe, hogy mérgezzék a népet? A gyerek oltás és tápszer is méreg?

Figyelt kérdés
és a csecsemőknek a tápszer is méregadag, és a védőoltások is mérgek, hogy minden ember beteg legyen és nyomorult és a további kezelésekre még több pénzt kelljen kifizetni?
2011. júl. 5. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Parlagfüvet???? Te vagy a daráló? Vagy honnan ez a tuti info?
2011. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
84%

"védőoltások is mérgek, hogy minden ember beteg legyen és nyomorult"


[link]


Tárgyi ábrázolások egyértelműen bizonyítják, hogy a járványos gyermekbénulás már az ókorban, több ezer évvel ezelőtt szedte áldozatait, s a későbbiekben sem kímélte az emberiséget, végigkísérte történelmünket. A XIX. században egyre gyakrabban fordult elő, és a XX. század első felében jelentős járványokat okozott, a bénulásokkal járó esetek mérhetetlen emberi szenvedést okozva maradandó károsodással "gyógyultak". A betegség legsúlyosabb formája légzészavarban, légzésbénulásban nyilvánult meg, az ilyen betegek között észlelt halálozás csak a modern gépi lélegeztetés bevezetése után csökkent.

Magyarországon az első jelentős gyermekbénulás-járvány 1931-ben fordult elő, de a járványügyi helyzet igazán súlyossá az 1950-es évek közepétől vált. 1954-ben, 1957-ben és 1959-ben egyaránt súlyos járványok alakultak ki. Ebben az időszakban a gyermekeikért aggódó szülők nyaranta félelemben éltek, látván barátaik, ismerőseik vagy akár idegenek gyermekeinek megbetegedését, mely rokkantsággal vagy halállal végződhetett.

A hatékony védőoltás bevezetésével és a fegyelmezetten végrehajtott oltási programokkal a járványokat sikerült megfékezni, s az Egészségügyi Világszervezet (WHO) azt a célt tűzte ki, hogy Földünkről teljesen eltűnjön ez a betegség. Ha ez sikerülne, akkor a poliomyelitis lenne a második betegség, amelytől jól szervezett kampány eredményeként sikerülne az emberiséget végleg megszabadítani (a WHO 1980-ban nyilvánította a Földet feketehimlő-mentesnek). Igen fontos lépés ebben a küzdelemben az a tény, hogy a WHO regionális bizottsága 2002. június 21-én hivatalosan elismerte az európai régió polio-mentességét.

2011. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

hülye vagy, kérdező!

elhiszel mindent, amit hallasz...

2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
És itt kérdezni pedig egyenesen az agyi destrukció!
2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
De jó hogy nem eszek kenyeret :))
2011. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
köszi a napi kurucinfót!
2011. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad lehet. Múltkor is megállt itt a ház előtt egy kisteherautó, leszállt róla két Tesco eladó, és megkérdezték, elvihetik e a parlagfüvet a ház elől. Én odaadtam nekik, örültem is, hogy nem nekem kell lekaszálni. Közben kérdezgették tőlem, hogy ugye tudom, milyen fontos a kenyér fogyasztás, eleget eszek-e belőle, és tudom-e, hogy náluk a kenyér most akciós.

Most viszont leizzadtam, hogy meghallottam a szörnyű igazságot.

2011. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Minden hülyeséget elhiszel?

Ha az oltások mérgezőek lennének, meg a tápszerek is, akkor kb. minden gyerek beteg lenne, nem? Nézz rá a 4 éves fiamra, nála egészségesebb gyereket nem sokat látni, pedig tápszeres volt babakorában, minden kötelező oltást is megkapott, és semmi baja soha.


Parlagfüves kenyér? Észnél vagy? A parlagfűnek amúgy is a pollenje az, ami allergiát vált ki, ahogy száll a levegőben. Még ha benne is lenne a kenyérben, kétlem, hogy bajod lenne tőle, mert nem száll, meg van sütve, nem a tüdődbe jut. De amúgy mégis miért darálnák bele a kenyérbe? Nem gondolod, hogy azt észre lehetne venni? A Tesco-s meg egyéb kenyér azért sz*r, mert tré lisztet használnak hozzá, meg nagyon levegős. Más kérdés, hogy a tisztaság is hagy némi kívánnivalót maga után, pl. én már találtam benne egyszer valami igen nagy bogarat, nade hogy ez szándékos lenne... Ez inkább igénytelenség, spórolás. Ezért nem is nagyon veszek már ott kenyeret, bár némelyik egész jó, csak nem az olcsóbbak közül.

2011. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Bele. A náci-zsidó-ufók teszik.
2011. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hollófernyiges ***** válasza:
74%
Hmm, gyanús is volt nekem múltkor az a tescós pék hogy milyen szürke bőre meg nagy fekete ferde szeme van. Hát ezért..
2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!