Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire rossz a...

Tényleg ennyire rossz a helyzet? Elképzelhető egy államcsőd a közeljövőben?

Figyelt kérdés
A rendszerváltás óta is sok mélypont volt, de ti is úgy látjátok, hogy most van talán a legrosszabb helyzet? Lehet ebből államcsőd vagy addig nem valószínű, hogy elfajulnának a dolgok?
2009. márc. 31. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Némely pénzügyi szakértők szerint államcsőd nem lesz hanem már van.
2009. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Államcsőd lesz.
2009. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lesz államcsőd, szerintetek mikor és hogy lehetne ellene tenni (ha lehetne)?
2009. márc. 31. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Majd a Bajnai megmondja! Most aztán minden csodálatos lesz, mert az eddigi gazdasági miniszter most miniszterelnök lesz, és amit eddig nem tudott megoldani, azt ezután azonnal képes lesz! Olyan lesz minden, mint a mesében!

HAJRÁ BAJNAI!!!


(Mielőtt valaki nagyon elküldene a francba, jelzem, hogy megpróbáltam némi iróniát vinni a szavaimba. Lehet, hogy nem sikerült?)


Pedro

2009. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Elképzelhető, de valószínűtlen.
2009. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Csak akkor ha megvalósulna a Fidesz programja, tudjátok:


- megszorítások nuku

- támogatni a gazdákat

- támogatni a magyar vállalatokat

- támogatni a nagycsaládosokat

- növelni a nyugdíjakat

- adókat csökkenteni


Kiadások nőnek, bevétel csökken! Na, akkor lenne államcsőd! Meg persze néhány gazdaságélénkítő csomag!

2009. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Pedro én jót kacagtam!

Nem tudom ennél van e rosszabb, de én arra már nem vagyok kíváncsi. Így is elég sz..r a helyzet, hátmég ha csődbe megy ez az egész.

2009. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Államcsőd volt októberben. Én úgy tudom az az államcsőd amikor fizetésképtelen az ország. Na ilyen volt is. De ezt leírták lapok.

Aztán EU adott gyorsan pénzt. Azután volt nemsokára az IMF kölcsön, ami jövő tavaszra fog elfogyni, vagy még előbb, mert csökken a termelés. Az ipari termelés 50%-ot esett. Az építőipar haldoklik a szocpol és támogatott hitel megszüntetése be is teszi neki a kaput.

És még lehetne sorolni.

Totális csődre kicsi az esély, mert EU tagok vagyunk. Bár szándékosan biztos lehet ilyet csinálni.

2009. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!