Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 5-én a Hősök terén...

Április 5-én a Hősök terén tömegdemonstráció a kormány ellen és az előrehozott választásokért. Mi a véleményetek erről, mi megy el és miért, ki nem megy és miért nem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda a korotokat a válaszaitokhoz, én 26 vagyok.
2009. ápr. 1. 10:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

Aki szart etetne velem!

Köszönöm megtisztelő és intelligens válaszodat.

Arra nem gondoltál, hogy igenis értelmes emberek próbálkoznak a dolgok helyrehozatalával?

Az Isten áldja meg a magadfajtát: senki nem akar szándékosan rosszat Magyarorszának. Ezt nem gondolhatod komolyan. Indulattal, tudatlansággal semmit sem lehet elérni.

Majd meglátjátok, hogy úgysem fog megtörténni a csoda, nevezetesen az, hogy jön a csodakormány a csodaprogrammal megszorítás nélkül, az államadóság eltűnik és majd élünk, mint hal a vízben. Vagy erre vártok? Mire?

Hol van a józan esze sokaknak?

Tudjuk már mit beszélünk!

2009. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
Persze, biztos vagyok benne, hogyha a nép majd törvényesen is megválasztja a Fideszt, akkor onnantól kezdve Viktor elintézi, hogy kolbászból legyen a kerítés, ne lopjon senki a politikusok közül, és ne legyen szükség megszorításokra többet!
2009. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
72%

Pont ezert tart ott az ORSZAG,ahol tart,mert mindenki a masiktol var megoldast!Menj te!Menj te!Es TE?Miert nem csinalsz vmit?Borju nepek elnek a hazaban,bezzeg a regi oregek nem ilyenek voltak,OK meg kialltak a maguk igazaert!!!Sirtok,nyavalyogtok,-mi lesz ezutan???A nagy SZAR nektek,ha hagyjatok!!!Ha megvarjatok azt a pillanatot,amikor se ti se a gyerekeitek mar nem esztek semmit,csak a MARADEKOT amit a NAGY FEJESEK ledobnak nektek,majd akkor probaltok csinalni vmit,DE AKKOR MAR TUL KESO LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!GONDOLKOZZATOK!!!!!

Bocsanat,ez nem uszitas,de ami sok az sok!!!

2009. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

A hárommal ezelőtti kissé túlhevült válaszadó válaszát törölték úgy látom, pedig nagyon hízelgő volt ám.

No sebaj.

Le lehet pontozni azt a véleményt, amely arról szól, hogy országunk csak magán segíthet.

Üzenem minden csodavárónak, hogy nem fog a csoda bekövetkezni.

Csak mert senki sem szeretne hallani bajokról, amelyek olyan istentelenül nagyok, hogy arról sokaknak fogalma sincs, illetve van, mert kétségbe esve irogatják a kérdéseiket, hogy : Ugye nem lesz államcsőd?

Hát megszorítás ne legyen. Csőd se legyen. Reform se legyen.

Ismétlem a csoda pedig nem fog eljönni.

Lepontozhattok, de azzal magatokat pontozzátok le, mert önbecsapás, ha képtelen elhinni a magyar nemzet, hogy NINCS PÉNZÜNK.

Ezt könyörgöm nem tudom világosabban elmondani.

Igenis a tüntetések jelenleg a meg nem értett kisgyermek hisztijéhez hasonlatosak, aki akkor is veri a huppot a csokiért, amikor azt az anyja nem tudja megvenni mert nincs pénze.

Kérek mindenkit csak pár percre gondolkodjon el ezen, vagy vegye a fáradtságot és olvasson el a HVG lapján egy-egy pénzügyi gazdasági tanulmányt.

Mindjárt másként fogja látni a helyzetet.

Hogy mi most nem tehetünk róla és miért mi szívunk?

Igaza van aki így látja. A tények makacs dolgok. A helyzet most akkor is ez. Tényleg kezdeni kell a gazdasági pénzügyi kilátástalanságunkkal valamit, mert tényleg elkeserítő vége lehet.

2009. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
96%

Itt nem az a probléma, hogy megszorítás és reformok! Az a baj, hogy már megint a kisembert fogják megnyúzni.

Az ember nem akadna ki annyira, ha látná, hogy fentebb is lényegesen sokat spórolnak. De ott 2 kézzel szórják a pénzt, a pénzünket, vagy a hiteleket, amit megint csak mi fogunk visszafizetni.

Ha nekem megfelel a 30 éves szobabútor, akkor a fejeseknek miért kell milliárdokat költeni új bútorokra,(azt hiszem 2 évente???) stb.

A válság kellős közepén.

Ja, meg az egészségügyben elégedettségi felmérést készíttetni, szintén több száz milláért? Kit érdekel! Csak a pénzt szórják, és közben nem lesz sem több, sem jobb az eü-ellátás.

Nem szólnék egy szót sem, és nem bosszankodnék, ha nem azt érezném, hogy megint velünk csesztek ki.

2009. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%
Tulajdonképpen mindenki elégedetlen, de azzal, hogy kivonulás lesz az utcára, semmit se érünk el. És nekem elegem van, hogy megint nem lehet egy nyugodt hétvége vagy ünnep, mert valakiknek megint viszket a talpuk. Húsvétkor is lesz, aki felvonul a feltámadási körmeneteken kívül?
2009. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne balhé egy civilek által szervezett tüntetésen? Az a legnagyobb baj, hogy beletörődtek az emberek, hogy ez van. A politikusok pontosan tudják ezt, ezért lehet megetetni minden szart velünk. Ha lenne civil összefogás lenne párbeszéd a társadalom és a politikusok között és nem tudnának ennyire hülyének nézni a választókat. Én is elmegyek, mert a mostani kormány nem alkalmas a helyzetet kezelni. Amit elrontottak az rajtunk vasalják be. Nem csak a miniszterelnök bukott, hanem a kormány is. Ők jelölték az elnököt. Ha tudták, hogy rosszul dolgozik, akkor disznók, ha nem, akkor nem értenek a munkájukhoz.

Nem kell gyújtogatni, csak 1 hétig ott lenni a parlament előtt 1M embernek és eltűnnének. Ha beletörődünk akkor megérdemeljük őket.

2009. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

Emberek! Ébresztő! "Minek..." Úgy sem segít..." Ha mindenki így beletörődik a helyzetébe, akkor előbb-utóbb éhen fog pusztulni. Én sem vagyok alapvetően egy indulatos ember. nm akarok kiabálni a demonstráción, nem akarok senkit sem szidni, DE: ezt már azt hiszem nem lehet lenyelni. Nem lehet arra várni, hogy majd csak lesz valami. Egy pici babám van, aki 6 hónapos, de nem fogom engedni, hogy az ő pénzüket bárki is elvegye. Elvégre a családi pótlék és a szoc.pol az övék. Mi is megkaptuk, nekik is meg kell kapniuk.

Ráadásul nagyon sok gyerek szájából kiveszik az utolsó falatot is. Miért nem magukon kezdik a megszorítást? Ha Bajnai úr azzal kezdené, hogy minden képviselő lemond egy éves fizetéséről és juttatásáról, szerintem senkinek nem lenne egy szava sem.

Higgyétek el, én sem fogok belepusztulni a csp megvonásával, de akkor ők is. Miért csak a kisemberek szívjanak?Igenis el fogok menni demonstrálni, pedig nem vagyok Bp.-i. Nem verekedni, nem szidni mindenki felmenőit, nem kővel dobálni, hanem demonstrálni.

És minden olyan embernek ezt javaslom, aki nem akar 2010 májusáig éhen halni. Minden olyan embernek, akit érdekel a családja megélhetése. Milliárdosok kizárva.

2009. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, emberek, de a rendszerváltás óta bármilyen felvonulás eddig Magyarországon csak közfelháborodást és problémát szült, de megoldást nem. Ennek tetőpontja volt pár éve októberben, amikor az utcára nem mertem kimenni, és félve mentem keresztül a városon diákmunkába.

Most már rendes munkám van, és még mindig nem támogatom a felvonulgatásokat. Más úton is lehet érvényesíteni az érdekeket, más módon, más lehetőségek is vannak. Én se élek milliókból, sőt, pályakezdőként nem dúskálok vagyonokban fizetésügyileg. De amíg a tömeg csak a hiszti jellegű felvonulást tudja produkálni, és politikai elitünket nem váltja le 100%-osan a megfelelő választásokkor, addig a panaszáradattal nem fogunk elérni semmit. Cselekedni kell, dolgozni kell, csinálni kell, menni kell, de nem felvonulni, hanem értelmes ember módjára viselkedni. Ha már politikai elitünk nem képes ember lenni, ne alacsonyodjunk le az ő szintjükre holmi felvonulgatásokkal és gyerekes bekiabálgatásokkal. Elnézést, a gyerekek okosabbak. Mi, a tömeg, miért nem tudunk jó példával elől járni, miért csak keveseknek megy, akik nem elegek, hogy itt bármi változzon? Ébresztő, emberek, nem a bölcsiben vagyunk.

2009. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes mennyi olyan ember ír a politikáról, (azt hiszik okosat) akik sosem akarnak tenni semmit azért, hogy a politikusokat felelősségre vonják. Ezek az emberek buták, mint a tök, mert olyanokra bízzák a jövőjüket, akikben nem bíznak. Nem mennek tüntetni, inkább ócsárolják azokat, akik próbálnak tenni azért, hogy jobb legyen mindenkinek. Szürke kis senki az, aki itt vagy máshol írogatja, hogy miért nem csinál semmit. Köpök rájuk, mert sírnak, megérdemlik a sorsukat, átkozottak!


Horváth Zoltán Budapest

2009. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!