Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 5-én a Hősök terén...

Április 5-én a Hősök terén tömegdemonstráció a kormány ellen és az előrehozott választásokért. Mi a véleményetek erről, mi megy el és miért, ki nem megy és miért nem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda a korotokat a válaszaitokhoz, én 26 vagyok.
2009. ápr. 1. 10:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%
22:13 - Áruld el, hogy tüntetésre mikor jutott előbbre ez az ország az utóbbi időben? Én elmondom, SOHA. Csak a balhékról lehetett mindig hallani, meg a bekiabálgatásokból, köszönöm, de ha ez a megoldás, akkor ebből én nem kérek. Nem siránkozok a sorsomon a politika miatt, mert a politika nem érdekel, és nem hagyom magam leamortizálni néhány elmebeteg miatt. Én 2 munkát végzek és mellette végzem a főiskolát, és még sorolhatnám. Élem az életem, és igyekszem tenni azért, hogy jobb legyen nekem és a környezetemben élőknek, akik fontosak. Ha mindezek helyett energiapazarló módon a tüntetésekkel foglalkoznék, nem haladnék előre, így viszont azt hiszem, hogy többet érek el, mint az a sok ráérő hülye, akinek nincs jobb dolga, mint hőbörögni és tüntetésekre járni, de cselekedni mást nem tud. Tűnés vissza az iskolapadba, és tessék megtanulni azt, hogy balhéból soha senki nem jutott előre a történelem során, ha nem volt egy stabil elképzelése és a megvalósításhoz szükséges lehetőségek. Tüntetni és nagyokat mondani bárki tud, akkor lássuk a medvét, kérjük az elképzeléseket, és a megvalósítás módját, mik a források, mik a lehetőségek... Lehet lepontozni, úgyis megkapom, de azt hiszem, hogy nem én vagyok itt a hülye.
2009. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Horváth Zoltán!


Remélem rám nem köpsz, nem vagyok átkozott, se buta, mint egy tök! Nem megyek ki demonstrálni, mert nem érzem, hogy okom van rá. Nem élek rosszul, nem érintenek túlzottan a megszorítások. Szerintem megszorításokra szükség van, az MSZP-re szavaztam, de megbántam, mert nagy lámák voltak! Alapvetően nem vagyok elégedetlen a jelenlegi helyzettel, gazdasági világválság van, amiről azért nem az MSZP tehet. De ha a többség valóban olyan rosszul él, egyik napról a másikra, akkor majd biztos kimennek, és elűzik ezt a kormányt! Ha a többségnek nem tetszik, akkor kimennek, és előrehozott választások lesznek! Nem az én dolgom!

Mellesleg a kuruc.info meg a hasonló szélsőjobboldali oldalak lebirkázzak az átlagembert, mert nem mer kimenni egy ilyenre. Az persze eszükbe sem jut, hogy talán azért, mert fél attól, hogy a rendőrök elverik, kilövik a szemét stb. És az emberek azért félnek ettől, mert ők jól eltúlozták az egész rendőrállamos, ÁVH-s imaget! Úgy, hogy jól kiszúrtak saját magukkal is!

2009. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

Horváth Zoltánnak igaza van. Fotelpolitikusokból van épp elég. És nem a jobboldalinácizsidógyűlölők dobálnak meg gyújtogatnak, hanem a fizetett provokátorok. Csak be kellene látnotok a színfalak mögé.

És igenis _mindenkinek_ meg kell mozdulnia ahhoz, hogy lelépjen ez a kormány.

2009. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%

Ja, ami lemaradt 28/n.

És a "világválságról" valóban nem az MSZP tehet. De nemzeti értékeink elzálogosításáról igen. És ha cseppet is magyarérzelmű vagy, ez azért már ( többek között) lehet indok, hogy kimenj.(a magyarérzelműség nálam _teljesen_ politikamentes fogalom.)

2009. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
64%

Én arra bíztatok mindenkit, hogy aki teheti menjen ki.

Nincs más kiút!

Nem kell megijedni normális, értelmes emberek lesznek kinn, nem pedig a kormány által felfogadott, lefizetett futball huligának.

Ennek a kormánynak nem célja, hogy Magyarországnak és a magyar embereknek jót tegyen, a maradék 1 évükben abszolult arra törekednek, hogy kiszivattyúzzák az országból és az emberekből a maradék pénzt.


Hogy egy másik kormánynak már úgyse tud csinálni semmit?

Ez nem igaz, mindenhonnan van visszaút, csak el kell űldözni ezt a maffia hálózatot.


Egyébként túl sok az inkál security-s járőrkocsi, amint láttam egy-két helyen(Thököly út környéke)...


A másik az, hogy a rendőrség vajon mért őrző védő Kft-et fogad fel, hogy elvégezzék a piszkos munkát...

Mért a normális és becsületes emberre szálnak rá és piszkálják(Pl:apeh) és mért nem a bűnözőkre...

Miért a bűnözőket védik a törvények és a normális embert ostorozzák...

Stb, stb, stb...

Ja tudom!

Ezért és még százmillió dologért kell kimenni.


Egyébként nekem van egy maffiozó rokonom, ő tud mindent, ő nem csak a jéghegy csúcsát látja..

Egy mondatát megjegyeztem, ezek akit ott uralkodnak fenn, egytlen céljuk van a maradék pénzt is zsebre rakni az utolsó fillérig, semmit nem hagynak nekünk,

MERT NEM ÉRDEKLI ŐKET!!!

Ja egyébként annyira jól megy ennek az országnak, hogy már neki sem éri meg itt élni, persze túl nagy a konkurencia!


Szóval három lehetőség van vagy kimegyünk demonstrálni és addig csináljuk, amíg nem lesz váltás vagy pedig EL LEHET MENNI!, a nagy klasszikusokat idézvén.

A másik persze, hogy lefekszel az utcára és éhenhalsz, mert nem lesz semmid, ha ez így megy.

2009. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
39 vagyok. én valószínű, hogy elmegyek. No nem azért mert annyira nincs mit csináljak, hanem azért mert fontosnak érzem, hogy igenis mi, a magyar nemzet megmutassuk, hogy nem lehet velünk bármit megcsinálni. A külföld ámul és röhög rajtunk, hogy megtűrünk az ország élén ennyi lejáratódott, alkalmatlan és (nem túlzás!) nemzetellenes figurát. Feladatunk nem más mint, -megállítani, leváltani és elkergetni az idegen érdekeket kiszolgáló bankár/üzletember siserehadat. Tudom, hogy a Fidesz nem a legjobb alternatíva, de nem is csak ők a választék; itt vannak a parlamenten kívüli pártok is; pl. MIÉP és Jobbik. És még mielőtt beindulna bárkiben is a "vigyázz, mert szélsőségesek!" reakció; szerintem Csurkától és Vona Gábortól negyedannyira sem kell félnünk mint ezektől az öltöny-nyakkendős gazemberektől, akik alatomban tesznek tönkre és forgatnak ki mindenünkből.
2009. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
69%

Én elmegyek, mert egyetértek, azzal hogy az vezesse az országot, akinek erre megvan a néptől való felhatalmazása. Induljon sok párt, a civilek vegyenek részt a kampányokban, mennyenek el az emberek szavazni. Nézzünk szembe jelenlegi önmagunkkal, mi magyarok. Eddig ilyen politikusokat választottunk, ez lett belőle. Legyen esélyünk változtatni. Én hiszek a népfelség elvében, és ezt követelni nem ördögtől való dolog. És ha ehhez magyarországon bátorság kell, akkor szedje össze minden magyar az utolsó bátorságát, és mutassuk meg, hogy méltók vagyunk azokhoz az ősökhöz, akikre oly gyakran hivatkozunk, és akik körbe vesznek majd holnap minket ott a Hősök terén. Szíves figyelmetekbe ajánlom az alábbi verset. Ez a sok baj nem véletlen van. Túl sok bűnt követtünk el ebben a hazában. Olyanok a vezetőink akiket megérdemlünk, de nem lesz mindig így, egyet még tehetünk: visszatérhetünk az atyai házba, hiszen már a disznók moslékét esszük. Jusson eszünkbe a teremtő Isten, rogyjunk térdre és kérjünk tőle bocsánatot. TÉRDRE MAGYAR!


[link]

2009. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
59%

Egy ilyen kérdést ma már töröltek a moderátorok az oldalról.


Én nem megyek ki, mert a Dunakeszi Koncertfúvósok előadása nekem személyesen fontosabb, mivel egy barátnőm is köztük zenél, és meg akarom őket hallgatni.


Egy ilyen felvonulás nem oldja meg az ország problémáit. Én nem siránkozok, mert siránkozásnak sincs értelme, én teszem a dolgom, én tripla munkát végzek, és képzeljétek, élvezem, 10 éve énekelek, és azt is élvezem akkor is, ha pénzem nincs belőle, nem azért csinálom. Én tanulok, diplomázni fogok, akkor is, ha az ország a feje tetejére áll. Nekem ami igazán fontos, azt már a családom elmarta az életemből, és nem az ország vezetői miatt, de ha nem marták volna el, akkor se érdekelne egy demonstráció, aminél mindig azt érzem, hogy nem vagyok biztonságban, és a szeretteim sincsenek.


Nem tudom, hogy akik kimennek, azok mit csinálnak egyébként, mit tesznek meg egyébként a saját életükben, hogy jobb legyen a helyzetük és ne kelljen siránkozni. Én se élek sok pénzből, mégis - azt leszámítva, amit a családom tönkretett - mindenem megvan, ami meglehet és fontos, és kis pénzből is meg tudok élni.


Az megy csak ki az ilyenekre, aki még nem látja, hogy az eddigi rendszerváltás utáni politikusaink közül egyik se volt őszinte és tisztességes igazán.


Igenis kellenek a megszorítások, mert mindenhol azt látom, hogy az emberek szórják a pénzt, és mégis siránkoznak. Hitelre vesznek plazmatévét és hasonló luxus cikkeket. Minek? Le kell mondani dolgokról, ha valaki később azt akarja mondani, hogy én mindent megtettem. De megnézném én azokat a demonstrálókat, hogy hány százalékuk nem használ autót és nincs Internetje és laptopja meg 20ezer Ft fölötti értékű mobiltelefonja, kutyája, macskája, és hányan hordanak olcsó ruhát... Szerintem keveset találnék. No, de menjetek csak hisztizni, viselkedjetek 5 éves gyerek módjára, bár, igaz, nem sértem meg a gyerekeket, ők ennél sokkal okosabbak.

2009. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!