Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 5-én a Hősök terén...

Április 5-én a Hősök terén tömegdemonstráció a kormány ellen és az előrehozott választásokért. Mi a véleményetek erről, mi megy el és miért, ki nem megy és miért nem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda a korotokat a válaszaitokhoz, én 26 vagyok.
2009. ápr. 1. 10:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

22 lány, szerintem ha mennék is, úgysem segít már itt semmi...

És biztos vagyok benne, hogy a következő kormánnyal sem lesz jobb, mert ők meg majd azért fonak hazudni, meg lopni, mert "ennek az országnak már tök mindegy..."

Engem nagyon elkeserít, hogy a parlamentben nem létezik becsületes ember.

2009. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De egy új választáson a nép akaratából születhetne kormány, az talán jelentene valami megújulást nem?
2009. ápr. 1. 11:19
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Minden kormányt a nép válaszott eddig. Igaz, egyik kormány sem vitte végig azt, amit a kampányában ígért.

Naivság azt hinni, hogyha a Fidesz kerül hatalomra, akkor nem fognak lopni, nem lesz korrupció, nem lesznek megszorítások, sőt mindenkinek megemelik a bérét, hogy hagy tudjon csak jó sokat vásárolni, így több munkahely lesz stb.

Meg persze támogatnak mindenkit (gazdák, nagycsaládosok, magyar vállalatok stb.)!

2009. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
55/N Én nem szeretem a balhét, ezért nem megyek. A szavazók, a kultúráltan tüntetők/demonstrálók majd elmondják v. elordítják a véleményüket,csak legyen aki meghallja. Én azt gondolom,hogy a szavazófülkékben el lehet dönteni,hogy mi legyen a helyes út.A probléma csak az,hogy egyre gyakrabban hallani,hogy "engem már nem érdekel az egész,én el sem megyek szavazni"! Itt kezdődik a baj. Azok a hőbörgő/rendzavaró fiatalok szoktak szavazni, mert szépen lehet véleményt nyilvánítani. Senki testi épsége nincs biztonságban ilyen balhékon. Lehetsz te ártatlan, de mit csinálsz,ha közel állsz egy gumibothoz?
2009. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
65%

Nekem az a véleményem, hogy most minden magyar embernek be kellene látni, hogy ez így nem mehet tovább.Igen ki kell menni, és ki kell nyílvánitani a véleményünket!!!!Nekem 3 gyerekem van, és vídéken élek, így elmenni nem tudok, de ha budapesti lennék igenis elmennék!

33 éves.

2009. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

ma 11:51-nek


Április 5-én nem balhé lesz hanem demonstráció.

2009. ápr. 1. 12:13
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

24 éves dupla munkát végző és főiskolán végzős nőként az a véleményem, hogy nekik nagyon sok lehet a szabadidejük, és nagyon unatkozhatnak, hogy nem találnak jobb és hasznosabb elfoglaltságot.

A Millenárison aznap jobb program lesz, a Dunakeszi Koncertfúvósok filmzenéket játszanak aznap délután, én oda szeretnék menni, remélem, a tömeg nem akadályoz meg se az oda- se az épségben hazajutásban.

2009. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Minek? Teljesen feleslegesnek tartom! Gondolom nem békés lesz (csak mint szokott, Molotov koktélokkal stb), aztán ne csodálkozzatok, ha kaptok egy-két gumilövedéket!

26/L

2009. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen felesleges. Hogy mindenki értse: ha nem a Bajnai vezeti be a megszorításokat, akkor az aki majd kormányra kerül. Az csak duma, hogy nincs rá szükség. Ezt a feladatot addig toljuk magunk előtt, amíg túl nem leszünk rajta. Ha nem vállalja be Mo. és nem csinálja végig, nem kell aggódni csak fizetés sem lesz és nyugdíj se, mert NEM LESZ MIBŐL KIFIZETNI.

Magyarországnak nem új kormány kell, hanem új szemlélet az emberek fejébe. ( Ezalatt értem a politikusokat is. )

Olyan mértékű az eladósodásunk, hogy azzal már régen szembe kellett volna néznie a nemzetnek.

Meg is próbálták már sokat 1999-ben Bokros Lajos. Majdnem megégették érte. Aztán Gyurcsány világosan elmondta Öszödön is. Tudjuk mi volt a reakció. Most elmondta Bajnai, előtte Soros, Ismét Bokros, Surányi, Békési......NINCS MÁS ÚT. Nincs pénzünk, csak adósságunk. Ha most is mindenki tüntetni vonul, akkor úgy kell nekünk, hisztizzünk csak tovább, majd végleg kialakul egy olyan belplitikai helyzet, hogy a forint elszáll az egekbe és az EU majd néz ránk, mint a kiszántott egér, hogy ezek reménytelenek.

Meg kell lépni a reformokat. Muszáj!!!

2009. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

12:00-ás! Ne keseredj el, én is így gondolom! 31/N. (mindjárt lepontoznak...)


14:36-os: te hülye vagy, sajnos. Egyél sz.a.rt - 10 millió légy nem tévedhet...!

2009. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!