Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne a Parlamenti...

Ha most lenne a Parlamenti szavazás, melyik pártok jutnának és ki lesz befuto?

Figyelt kérdés
Szerintem? Fidesz, Mszp, Miép-Jobbik esetleg de minimális az esélye még az szdsz. Fidesz lesz a nyerö, tudom ugy sem állnak össze Jobbikal, igy megint Mszp(ha bejutt az szdsz) és az szdsz lesznek
2009. ápr. 1. 20:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg az mszp nevetséges meg a sok hlye aki hisz nekik.A jobbiknak van esélye,ők legalább nem szégyenlik h magyarok,nem jiddis seggnyalók.
2009. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :-)
2009. ápr. 1. 21:51
 13/28 anonim ***** válasza:
46%
Ja azt hittétek fletóval visszajön a jóságos csermanek jános aki 56-ban behívta az oroszokat,és megint lehet Trabantot venni.Nem tünt fel h GyF egy vadkapitalista tolvaj milliárdos.
2009. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%

Egy közvélemény-kutatási eredmény [link]


eszerint csak 2 párt jutna be. ez már azért is elkeserítő,mert a népesség majdnem fele bizonytalan vagy nem menne el. alacsony részvétel mellett sem lehetnek biztosak a kis pártok.

2009. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
Szavazz az mszp-re.6 év alatt államcsődöt csináltak!Ez már teljesítmény ez kell nekünk!
2009. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne bántsuk a nyugdijasokat,mert ez olyan látszatot kelt,hogy az idősek eleve hülyébbek. ha igy lenne lennének okos fiatalok a politikában is,de nincsenek.
2009. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A következő választásokat a Fidesz nyeri. Nagyon kevésen múlik, hogy kétpártrendszer vagy többpártrendszer lesz-e. Nagy az esélye annak, hogy csak a Fidesz és az MSZP jut be. Ebben az esetben az is előfordulhat, hogy a Fidesz 2/3-os többséget szerez, de az a helyzet is fennállhat, hogy nem lesz 2/3-os többség, hanem 4 évig a két nagy párt iszapbirkózását láthatjuk. Ugyanakkor látok esélyt arra is, hogy bejut a Jobbik és az LMP is a parlamentbe. A többi kicsinek nincs sok esélye. A liberálisok inkább átpártolnak a Lehet más a politikához, az SZDSZ-nek esélye sem lesz. MDF pedig már nem is létezik.
2009. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

A Jobbik bejutása azért kérdéses!

Az az egyetlen esélyük, hogy sokan nem szeretik sem az MSZP-t, sem a Fideszt. Mondjuk a programjuk egy vicc! Nem nagy dolog összehordani egy rakat megvalósíthatatlan populista igéretet, hisz mivel tudják, hogy nyerni úgysem fognak, ezért megvalósítani sem kell őket! Most úgy őszintén, kiváncsi lennék, a Jobbikra szavazók hány százaléka olvasta el az elejétől a végéig figyelmesen a programjukat! Én nem szavazok rájuk, de megtettem!

Nincs benne semmi realitás, se ráció! Röviden kommunisták nem kerülhetnek a hivatali életbe, hagyományőrző ősmagyar rendezvényeket szervezünk, kiküldjük a multikat, és támogatjuk a magyar gazdákat, vállalatokat, nagycsaládokat stb.! És meggyőzzük az embereket, hogy vegye a drágább magyar terméket, ne az olcsó kínait! Ha nincs rá pénze, az szívás, mert csak az lesz! Ez a program nem megvalósítható, de kiváló arra, hogy a magyarságtudat eszményével ráció és gazdasági gondolkodás nélkül meggyőzze a szavazóikat!

2009. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2009. ápr. 2. 09:23
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

Listán a FIDESZ kapna 55 %-ot, az MSZP 25-öt, az MDF 6, s az SZDSZ meg 5 %-ot. A többi 5 % alatt maradna, ezt leginkább a Jobbik közelítené meg.


Végeredményként a FIDESZNEK lenne 65 %-a a parlamentben.

2009. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!