Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon állítólag...

Bajnai Gordon állítólag ugyanaz, mint Gyurcsány. Kisz-testvérek voltak. Mi ez? Hatalomátmentés a'la Putyin-Medwedew? Mi meg nézzük?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Effelől nincs kétségem. Időhúzás, időnyerés, ki kell húzni a ciklus végéig. Mi az, hogy 1 évvel kevesebb idő lenne mutyizni? Ki kell használni minden lehetséges, rendelkezésre álló időt. Tudják, utána évtizedekig csend lesz...
2009. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

De még az is hasonlít, ahogyan a bársonyszékbe kerültek...

Gyurcsány: senkiből, ifjúsági és sport miniszter, majd miniszterelnök

Bajnai: senkiből, Önkormányzati és területfejlesztési miniszter, majd miniszterelnök (?). Mindkettő megpuccsolta az előtte lévőt.

2009. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Ha Gyurcsány Bajnait akarta volna, már az elején őt jelölte volna utódául,de nem igy volt. Senki nem vállalta,csak ezért lett ő a jelőlt. Másik,hogy még semmit nem tudunk,hogy mi lesz Bajnai ténykedése. Harmadik. Ha hatalomátmentésről van szó az csak az MSZP részéről lehet. Gyurcsánynak ehhez semmi köze.


Utoljára. Gyurcsány előtte se volt senki. Mint KISZ vezetőként is ő volt a legtehetségesebb politikus. Ezt Orbán mondta róla. Utána lehet nézni.


Szerintem Bajnai sem egy senki,de erről majd megbizonyosodhatunk.

2009. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Gyurcsánynak még nem volt köze libák eltűnéséhez.
2009. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megszorítást nem akarta ő megcsinálni. Másra szeretné bízni. Elég népszerűtlen. Kicsit visszavonul és majd később előkerül. Nem véletlenül nem vállalták sokan akit jelölt. De lehet, hogy balul sül el a dolog. Kiderül majd.
2009. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
vele végeztetik el a piszkos munkát és higyjétek el nem lesz olyan egyszeru.én szlovákiai vagyok és mi ezeket a megszorításokat már átéltuk-éljuk és hiába az euró, lehet, hogy még rosszabb helyzetben vagyunk mint ti.lassan már csak a villany és gázszámlára keresunk a cigaretta ára már az égig szokott az áfa nálunk mindenre 19 % .ezért járunk hozzátok vásárolni.egy kiló kenyér nálunk 300-400 forint kozott mozog az ariel mosóporért még besztercérol is járnak hozzátok.a határ mellékén az uzletek forgalma egyharmadával esett vissza.munkahelyek nálunk is szunnek meg, minket is ugyanúgy elért a válság.szerintem egyik politikai garnitúra sem jobb, ha orbán kerulne oda mit csinálna? a fidesz szóvivoje sem jobb gyurcsánnál és olyan kijelentésekkel etetni az embereket, hogy megszorítások nélkul véghezvinni a gazdasági megszorításokat nem lehet.ok is csak a hatalomra tornek.nekem legjobban a dávid ibolya tetszik és az mdf, ok legalább megmondják, hogy elkerulhetetlenek a változtatások.
2009. ápr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha már összehasonlítunk... Gyurcsány után nem voltak öngyilkosok. Nem közvetlen, de elég sok köze van hozzá, hogy Bajnai után eddig 9-en (ha jól tudom). Úgyhogy akinek még nem volt pisztoly, jó éles kés, arzén, cián (ahogy Kuncze is mondta...), vagy egyéb, annak hajrá!
2009. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem árnyalja a dolgot,hogy ha Gyurcsány annyira magát akarta volna menteni már tavaly lemondott volna,amikor látszott, hogy a válság nem fog kimélni minket. Népszerűsége is kevsébé lett volna kicsi.
2009. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
elhúzta addig amíg lehetett.a miniszterelnoki fizetés nem semmi. de ez a bajnai egy nagy játékos.
2009. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Csak úgy halkan megjegyzem, hogy Orbán Viktorka és a díszes társulatának a nagy része is KISZ titkárok voltak!
2009. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!