Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engedetlenségi igazolvány?

Engedetlenségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Ma kaptam, szenzációs!

[link]


2011. júl. 22. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Inkább világosíts fel, mi ez, mert az előbb behalt a firefox, ahogy rákattintottam.
2011. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ellent mondani lehet, de pl a busz benzinjét akkor miből fizetik, ha pusztán engedetlenségből nem veszel jegyet? Meg a sofőr miből fog kaját venni? Meg a szervizes? Meg a diszpécser, aki küldi a buszt, ha lerobban a villamos?


Nagyon szép és jó, csak éppen nem a politikusokat szívatod meg, hanem a hétköznapi embert. Plusz, mi lesz, ha csődbe megy a BKV?

2011. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
nyugodtan használhatod, majd a büntetést is valószínűleg az elmeroggyantak gyülekezeteként funkcionáló magyarokszövetsége (sic!) fogja fizetni...
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja, akkor arról van szó, hogy nem elég, hogy nem csak más helyett fizetem a bérletet, de még meg is magyarázza a másik önérzetesen, miért kell ezt tennem?
2011. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

"Ellent mondani lehet, de pl a busz benzinjét akkor miből fizetik, ha pusztán engedetlenségből nem veszel jegyet? Meg a sofőr miből fog kaját venni? Meg a szervizes? Meg a diszpécser, aki küldi a buszt, ha lerobban a villamos? "



A fideszes képviselők illetményéből.

2011. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én „a magyar nemzet ősi hagyománya alapján” lóháton európai portyázó körútra indulok, természetesen az íjamat és a nyilaimat sem hagyom otthon. Elmebetegek szövetsége.
2011. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ez:



LOL

2011. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!