Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire süllyedőben...

Miért van ennyire süllyedőben a liberalizmus és a szocializmus?

Figyelt kérdés

A fiatalokra szükség van, hogy megvédjék a demokráciát a fidesz-jobbik kettőstől?

Meddig tűr még a magyar? Miért nem látják be az emberek, hogy újra az MSZP-re van szükség?

Félek akkor már túl későn lesz! :S


2011. júl. 23. 12:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
egy 5. utat/megoldás szeretnék amiben nem szerepel az lmp mszp jobbik fidesz.
2011. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az MSZP sok hibát elkövetett tudom... De! Ez a legeurópaibb párt M.O.-n aki egyedüliként védelmezi a demokráciát.


A többivel én is úgy vagyok, hogy mehet a levesbe.

2011. júl. 23. 12:49
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Én azt gondolom,hogy azután a mocsok után amit az MSZP hátrahagyott nem a demokráciai jogok sértésével kellene foglalkozni.

Ezért nem is nagyon szoktam kötekedni ilyesfajta kérdésekkel kapcsolatban sem.

Nem lenne a Fidesszel semmi problémám ha "veszélyeztetné" a demokráciai jogokat,de mellette ne azt lássam,hogy ebadót akar bevezetni meg média törvényt hoz létre meg alkotmányt macerál,mert nem ez a legfontosabb.

Úgy csinálnám a helyükbe,hogy támogatnám a hazai vállalkozásokat,legyen az kicsi,közepes,nagy.

Viszont a támogatás mellett elvárnék egy bizonyos foglalkoztatási szintet.

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak.

Amit az MSZP művel az távol áll a szocializmustól.

Az emberek többsége azt hiszi ez az és ezért utálják az egészet,egy kalap alá veszik.

Ezt el kell magyarázni nekik,hogy téves elmélet.

2011. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Én egy új demokratikus pártra szavaznék.
2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Hogy meddig tűr még a magyar, én ezt a kérdést inkább az előző nyolc év alatt tettem volna fel magamnak a helyedben, szinte naponta.
2011. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De legalább nem rasszisták meg antiszemiták mint az összes többi párt!!
2011. júl. 23. 13:31
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Mert mindkettő elavult múltszázadi ideológia. A kommunizmus 2020-as magyarországi bevezetésével mindkettő el fog tűnni az elavult kapitodemokráciával együtt.
2011. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Dymo ***** válasza:
59%

Ha csak az mszp lenne a megoldás,akkor inkább a diktatúra valami jópofa észak-koreai,de inkább kínai főnökkel,ott legalább ha gáz van,a vezetők is megkapják a magukét (most végeztek ki két korrupt polgármestert kínában).

Ha neked az a demokratikus hogy szétlopják az országot,közben meg a képedbe vigyorognak hogy "nem mi voltunk" vagy "de ők is" akkor én ebből nem kérek.

A fideszt is útálom,mert ezek még tagadni se próbálják,de egyszerűen azon fanyalogni hogy "jajjj náci fasiszta veszély van,minden párt az te jóóóó ég mi lesz velünk,jön a sötét középkor" erős agymosottságra utal.

2011. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Süllyedőben van a liberalizmus Magyarországon? Hol élsz Te, kedves kérdező? Bárcsak így lenne...
2011. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

kérdező ebből az utolsó mondatodból leszűrtem hogy ostoba naiv ember vagy. de nem baj, kell ilyen is.


ez a demokrácia amivel vagdalkoztok egy mém. attól hogy valaki magát demokratának nevezi nem lesz az főleg ha leszarja az emberek akaratát és azt csinál amit akar, "jobbító" szándékkal. a többiek miért is nem demokraták? ők talán puccsal jutottak be a parlamentben? vagy nem szoktak fórumokat tartani, megkérdeni mi a gond?

2011. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!