Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy a költségveté...

Hogy lehet, hogy a költségvetési és pénzügyi bizottság 8 éve hivatalában levő elnökének fogalma sincsen az államháztartás helyzetéről, illetve a hiány mértékéről?

Figyelt kérdés
Ti elhiszitek?
2010. máj. 5. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
El. Tőlem kapták meg az infót. Akkor is még csak a vállukat vonogatták hogy most hallják először.
2010. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ezt írták vissza:

"Kedves János!


Őszintén remélem, hogy nem így van, azt, hogy mi van a kasszában, csak akkor tudjuk meg, ha megkaptuk a felhatalmazást és bemehetünk a pénzügyminisztériumba.

"


Az aláírást szándékosan nem közlöm.

2010. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha bevallaná,hogy pontosan tudja,akkor nem lenne mire hivatkozni a Fidesznek,ha nem lesz adócsökkentés stb,és lesznek további megszorítások. Igy majd az mondják,hogy kihullott egy csontváz a szekrényből, vagy a gazdasági válság erősödött. A ködösítéshez és megmagyarázáshoz nagyon értenek. A híveik pedig minden maszlagot bevesznek.
2010. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értettem mért tagadják, de így már összeáll.
2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Először az úttörék pénzét lopja, aztán KISZ titkárként tevékenykedik, aztán bekerül egy pártba, ott cimbikre talál, aztán meg kormányt alapít, aztán látja, hogy már megelőzték...


Welcome to my home!

2010. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!