Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lennének előrehozott...

Ha lennének előrehozott választások és a FIDESZ nyerné meg, ők milyen programmal tudnák az országot talpra állitani?

Figyelt kérdés
Ők mindig csak azt hajtogatják, hogy nem tárgyalnak senkivel, előrehozott választásokat akarnak, de hogy miképpen vezetnék ki az országot a válságból arról egy szót sem lehet hallani.
2009. ápr. 8. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

[link]


erről ennyit. üres igérgetés az egész...

2009. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
2009. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
2009. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
2009. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Megvárnám az előre hozott választások kiírását, és aztán türelmetlenkednék (sajnos még akkor sem sok eséllyel, mert a marketing demóban a pokol is gyönyörűen néz ki).

Viszont jólétet nem kormány, hanem együttműködő társadalom teremt, a kormány csak elősegítheti az összefogást. Legnagyobb aggodalmam, hogy a fél ország kontra másik fél ország meccset közösen veszítjük el ismét.

2009. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

amikor elkeztem írni ezt a hozzászólást, már majd 12 órája van fenn ez a kérdés. van 5 válasz, abból négyet én írtam, az ötödik meg mellébeszélés.


tudod az a félelmetes, hogy mindíg ez van.

kérdez az ember valami konrétumot és néma csönd. max valami melléduma. fogalmuk sincsen semmiről. és közben szerintük a baloldaliak az agymosottak.


komolyan nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...

2009. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző (négyszeres) válaszadó! Tegyük fel, minden úgy lesz, ahogy a csatolt cikkek írják, a Fidesz kőkeményen megszorít és neoliberál (etatista párt létére utóbbit nem tartom valószínűnek). Az MSZP 7 éve kormányoz, és nem emlékszem, hogy egyszer is azt tette volna, amit előre mondott. (Nem dübörgött a gazdaság, a pedagógusok bérét hitelből emelte, nyugdíjakra ismét hitelt vett fel. Nem lett reform, és igazat is csak Őszödön szóltak. Jobboldali "agymosottként" még nem jöttem rá, miért jó ez nekem. Én buta, sérelmezem, hogy a jövőmre záloghitelt vettek fel, évtizedekre beszűkítve a mozgásteremet. Sőt, még az újabb mentőcsomaggal is az adósságunkat növelik.)

Tegyük fel, minden úgy lesz, ahogy sugallod: a Fidesz is pont ezt csinálná. Jobboldaliként mindent meg fogok tenni "ez" ellen. (Különben a bankok is, hisz momentán nem adnak hitelt, csak a törlesztőrészleteinket emelik.) Kormányozzon az, aki nyer a választáson: újabb 4-7-8 év múlva döntsön a választó, hogy igazad lett-e. Demokráciákban ez a dolgok menete. Mellesleg: ha 2013 v. 14-ben a Fidesz azt állítja, piszkosul pörög a gazdaság, csak a konkrétumokat nem tesszük közzé, nehogy 'azzal megzavarjuk a választások menetét', akkor én, "agymosott" bizony kivonulok az utcára, és ott fogom követelni a tényeket és az igazságot. A mostani körben ugyancsak követelni fogom a Fidesz érdemi programját, de megvárom, hogy a hatalomhoz állítólag nem elvtelenül ragaszkodó urak írják már ki a választásokat (még idénre, ha a cseh példát követjük).

2009. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, én is többszörös válaszadóvá lépek elő:

ahhoz, hogy a 'Fidesz is csak ugyanazt csinálná' gondolat átüssön, azt kéne alátámasztani, hogy 'a Fidesz rosszabbul csinálná'. Döntsék el a választók szabadon, melyik oldal bénázzon 4-8 évig. Így csinálják ezt a fejlett demokráciákban is. Alapszabály, hogy előbb-utóbb helycsere lesz, még Angliában is 12 év a maximum, pedig ott már évszázadok óta edzenek.

Azt viszont maximálisan támogatom, hogy gondoljuk meg: miért kerülhetünk adott esetben cseberből vederbe? Szerintem a dögöljön meg a szomszéd tehene mentalitásunk miatt, meg mert Mohácsot szeretnénk. Ideje lenne nekünk, civileknek együttműködni, oldaltól függetlenül.

2009. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A fidesznek nem is kell program,a hatalom a lényeg,ugyanezt folytatják csak ők tudják majd kire fogni a tehetetlenséget.Az öszödi beszédet a fidesz beszélte bele az emberek szájába kb.100-féleképpen lehet értelmezni.
2009. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emberek!

Önálló vélemény szóljon a szájakból,ne az amit belerágtak gyűléseken és nap mint nap!

2009. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!