Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ide írogatók többsége...

Az ide írogatók többsége miért áll mindig a "rosszfiúk" oldalán a politikai vitákban?

Figyelt kérdés

Már rengeteg ide írogatónál tapasztaltam a következőket:


Az államalapításról, Szent István koráról szóló vitákban Koppányt támogatják, a középkori egyház bűneit tagadják, a felvilágosodást egy hülyeségnek tartják, a nácik oldalán állnak, Szálasit éltetik, utálják az USÁ-t és Oroszországot, Kínát, Észak-Koreát szeretik, a Jobbikot támogatják, az izraeli-arab konfliktusban az arabok mellé állnak, utálják a tudósokat és az anti-technika mozgalmakat támogatják.


És most jön a legújabb amit 5 perce olvastam: Az Amerikai Polgárháború egy ürügy volt, hogy az északiak politikája dominanciát szerezzen és a Dél volt a király.



Mi ez az állandó modernség ellen lázadás, és barbárság, primitívség támogatás?


Ez már nem puszta antiszemitizmus, rasszizmus, fasizmus, brutalitás-barátság, hanem egy komplett világ ellen, történelem ellen, modernitás ellen lázadás.


Miért van ez az egész?


2011. aug. 4. 22:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%
Szabad véleménnyilvánítás van. Miért kéne mindenkinek veled egyetérteni?
2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 dellfil ***** válasza:
76%

Na és általában kik írogatnak ide? No...?


dellfil

2011. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

"Szabad véleménnyilvánítás van. Miért kéne mindenkinek veled egyetérteni?"


Úgy bírom, amikor a nácik liberális jelszavakat skandálnak, hogy megvédjék elmebeteg álláspontjaikat :XDDDDD

2011. aug. 4. 22:33
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
Az ide írogatók nagyrésze lázadozó kiskamasz, akinek mindig annak az ellenkezője tetszik, mint a normális. Majd kinövik (reméljük).
2011. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a nagy részük nem igazán tájékozott, és minden tudását egyoldalú forrásokból szerzi be.

Ehhez még hozzá jön a "jaj de vagány vatyok, lázadok a renccer ellen" és a "nekem biztos azért rossz, mert nekik jó!" mentalitás, és megkapod az átlagos hozzászólót.

2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
ja elég fura válaszok születnek itt néha, azt kiagytad hogy sokan védik a bünöző cigányokat is, meg a politikusokat is például orbánt
2011. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
Ti meg miért gondoljátok folyton hogy aki szereti hazáját és vissza akarja venni jogos jussunkat az egyből náci, szélsőjobber vagy hívő keresztény lehet? Sok mindent hallottam már ezen az oldalon de arra még mindig nem kaptam választ hogy miért fáj valakinek az hogy valaki nem törődik bele nemzete megalázásába és Magyarország számára a trianon előtti határoknál kezdődik?
2011. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

nagyonnem vagyok jártas a politikában

mi baj orbánnal?

2011. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
18%
Én még sohasem álltam a rosszfiúk oldalán. Mindig is támogattam a gazdag gyárosokat és lenéztem a szegényeket. Akinek nincs pénze, annyit is ér.
2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell lenézni a szegényeket?
2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!