Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP vagy FIDESZ -re szavazzak?

MSZP vagy FIDESZ -re szavazzak?

Figyelt kérdés
Milyen párton álltok? Ki mit tett az országért? Nemtudom melyik oldalon álljak
2011. aug. 7. 10:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egyikre se. Jobb lenne ha végre már magyar emberek kormányoznák az országot.
2011. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
51%
A kettő közül inkább a Fidesz.
2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%

amelyik kampánykor több csokit fog adni neked!

csak is ez alapján válassz. több különbség ugyese lesz a 2 között.

2011. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 bp1985 ***** válasza:
61%
Te hány éves vagy, hogy ilyen dologba nem tudsz dönteni? Te inkább el se menj szavazni. Én sem a szomszédomat kérdeztem meg, hogy kire szavazzak.
2011. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 rémuralom ***** válasza:
59%
Ne szavazz. Senkire. Nincs értelme, egyik se képes (és sanszos, hogy nem is akar) tenni az átlagemberekért. Mindegyik csak harácsol. Aki pedig most elkezdi védeni a Jobbikot, annak előre is üzenem, hogy ha lehetőségük lenne rá, a jobbikosok is ugyanezt csinálnák. És már csinálják is - ha nem a csillagászati összegű fizu miatt ülnének ott, már régen visszaadták volna a mandátumukat pl. arra hivatkozva, hogy soha egyetlen javaslatukat sem szavazza meg a kétharmad.
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az MSZP, hogy a FIDESZ gyengüljön.

Én valószínűleg ezért fogok az LMP-re szavazni - ha lesz szavazás - a legkisebb rossz elve miatt.

2011. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Na igen, nem nekünk kell eldöntenünk. De ha már annyira érdekel mások véleménye: egyikre sem szabad szavazni, mindkettő kirabolta az országot, nem csak az adózók pénzét, hanem tönkretették az egész országot (amiben persze maga a nép is ludas, egyértelmű, de részben pedig köszönhetjük a hozzá nem értő vezetésnek). Én jobbikos vagyok, hiszek bennük, bár bnem vagyok elvakult. Rovásírásos táblákat és kötelező hittant én sem akarok (bár a kötelező erkölcsi oktatás viszont nagyon jó lenne, nézve a népet, mennyi köztük a neveletlen, viselkedni nem tudó ember). Azonban az, hogy a bűnözőket megfélemlítik, megállítják őket, hogy törekednek a jobb közbiztonságra, hogy kommunikálnak a néppel (rendszeres fogadóórák), meghallgatják a népet, a szavazókat, hogy védeni akarják a hazai vállalkozókat, a hazai cégeket (lássuk be, ezekben van a jövő, nem a külföldiekben), ez mindenképpen pozitívum, amit egy másik párt sem tesz. Az én szavazatomat mindenképp ők érdemlik ezáltal. De hát mindenkinek saját szíve joga eldönteni... csak okosan, mert sok múlik most rajta! Szerintem keress inkább egy másik pártot, ennél a kettőnél szinte bármi jobb.
2011. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Utolsónak: erkölcs != illem
2011. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Már mindkettő 'bizonyított' túl sokat, egyik sem (kettő közül nekem MSZP)
2011. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%

"Halgass a Szívedre

Szavazz a Fideszre!"


Ez a szlogen már 1990-ben /vagy '94-ben/ sem jött be.

2011. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!