Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed szerint a liberális...

Véleményed szerint a liberális vagy a nemzeti érzelmű fiatalok (16-22) vannak többségben Magyarországon jelenleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos "nemzeti érzelmű", és a legrosszabb fajtája.
2011. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
szerencsére az utóbbi: az első hszelő meg előítéletes.
2011. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelműen liberálisból van a legtöbb.


Én spec. nemzeti érzelmű vagyok, tudom, hogy nagyon kevesen vagyunk (a Kárpátia pólós "pózolj fegyverrel" gyerekeket nem nevezném nemzetinek).

2011. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Budapesten a liberális fiatalok vannak többségben, ez egyértelmű. Vidéken nem tudom, de gyanítom, hogy ott fordított az aráány.
2011. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Előbbiek, de az utóbbiak hangosabbak.
2011. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mit értesz liberális és nemzeti alatt. Mondjuk ha elmegyek szombaton bulizni és végignézek a tömegen, szerintem a "politikai nézeted?" kérdésre a legtöbben valami hülyeséget mondanának.

Szerintem azokból akik tudják mit is jelent a kettő, talán nemzetiből van több. Persze ha viselkedés alapján sorolnánk be ezt a korosztályt, akkor liberálisoknak állna a zászló.

2011. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
Budapesten biztos, hogy a liberális fiatalok vannak többen. Mucsaröcsögén lehet, hogy nem.
2011. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
50%

Tessék húzni egy vonalat a liberális mellé.

Vidéki vagyok, aki itt nemzeti annál kifúj ott, hogy nemzeti címeres cuccok, árpádsávos lélek "büdöscigányok zsidóktehetnek erről is!", tisztelet a kivételnek, mert ismerek olyat is. Aki liberális annál ott kezdődik, hogy környezetvédelem, tudatosság, szóval nem megy annyira divatból, mint a nagymagyarkodás vagy mi a szösz, és igen többen vannak a nemzetiek. Általában a korosztályom otthonról hozza a politikát (kivéve engem, mert ugye én érzelmileg semleges, pol.korrekt csemete vagyok :D, meg különben is szüleim valami el nem jött baloldalban hisznek jelenleg, nagyanyám meg kő Fideszes).

16/f

2011. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Liberálisból van több, de sztem a többséget nem érdekli különösképp a politika, max a választásokkor.

Persze van pár magyarabb magyar, akik kitűnnek a tömegből mert állandóan a nézeteiket hangoztatják, hogy a "mocskoskomcsizsidók"

2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

18:41

"Sajnos "nemzeti érzelmű", és a legrosszabb fajtája."


Mikor költözöl el innen, úgy ahogy a nagy példaképed Károlyi Mihály ?

2011. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!