Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Március 15-én több vagy...

Március 15-én több vagy kevesebb kitűzött magyar zászló volt látható pl. ablakokban (tehát az egyéni aktivitás érdekel), mint a korábbi években?

Figyelt kérdés
Akár több, akár kevesebb, érvényes még a kérdés: ennek mi az oka szerintetek?
2010. márc. 19. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt ünnepeljem hogy elcseszték az életemet, a szüleimét, meg a gyerekeimét, meg az unokáimét???
2010. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel, örülök, ha látom valahol kint, de ez nem jelent semmit, mert az Obi parkolóban is ott van. Nem a zászló a lényeg, hanem az, hogyan élsz.
2010. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én Székelyföldön élek, és nagyon örültem, hogy láttam pár háznál kitéve Székely és Magyar zászlókat is. Jó érzéssel töltött el, aki itt él az tudja, hogy miért... Úgy látszik nem csak nálatok ébred az oroszlán hanem itt is, hálistennek :) Többé nem lehet elnyomni és elhallgattatni a magyart...
2010. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a kérdés gyökerét nem a Szabadságharc emléke adja, hanem pártrivalizálás, és szócsaták!

Én sem értek vele egyet.


Valaki azt írta, hogy tönkre ment a családja, megértem őt. Erről nem Márc. 15.-e tehet, hanem a mocsok hizlalt malacok a parlamentbe. Legyen az jobb vagy bal.

2010. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én nem mostanra értettem, de mindegy. Aki nem érti, annak nem állok le magyarázkodni.
2010. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

"Azt ünnepeljem hogy elcseszték az életemet, a szüleimét, meg a gyerekeimét, meg az unokáimét???"


márc. 15 nem Gyurcsány ünnepe..

2010. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted, nem Gyurcsány, meg az mszp tette tönkre!Hanem a 48-asok.
2010. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én kitettem a házamra,...és még mindig ott lobog!

SZEBB JÖVŐT!

2010. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a Fidesz megemlékezésen nagyon sok volt... :)
2010. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!