Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért akarják megmondani...

Sokan miért akarják megmondani a panelból hogy Magyarország így meg úgy mezőgazdasági nagyhatalom lehetne?

Figyelt kérdés
Azért ez nem ilyen egyszerű
2011. aug. 9. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy láttál egy kérdést ezzel kapcsolatban, nem jelenti, hogy sokan ezt akarnák.
2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Kétlem, hogy épp panelbú akarnák ezt. De bárki is monta iagaza van.
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Kétlem, hogy épp panelbú akarnák ezt. De bárki is monta igaza van.
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rémuralom ***** válasza:
38%
Azért, mert azt beszélnek, amit akarnak, senki nem fogja őket szavukon. Egy együgyű panelprolinak könnyű erről beszélnie, de hogy vegyen egy olcsóbb telket valahol vidéken, és családostól leköltözzön oda, konyhakertet és csirkéket neveljen, az már nem megy. Pedig panellakásból nem leszünk mg. nagyhatalom!
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ne lopd az igazi kirájjhekker nevét!


Amúgy a fent említett kérdést csak most találtam meg, régebbi kérdésekre aspektáltam.

2011. aug. 9. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én mosmá nemvok a Kirájhekker? Csakme eddig ípp arrú gyözköttetek, hogy én vagyok az.
2011. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem te vagy az igazi kirájjhekker
2011. aug. 9. 11:26
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Imádom a panelproli fogalmát, miközben a fiatal értelmiségnek még panellakás megszerzésére sincs semmilyen kilátása, hacsak nem a szülei veszik.


Mellesleg véleménye szerintem mindenkinek lehet, panelben élőknek és kertesházasoknak is. Szerinted amúgy egy Budapest elitnegyedében lakó kertesházban élő embernek, akihez kertész jár füvet nyírni, vajh többet ért a mezőgazdasághoz? Az általatok panelprolinak nevezett emberek jelentős része vidékről, a mezőgazdaságból került Budapestre.

2011. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt rossz az az elképzelés. Szerencsére nem csak panellakók gondolkoznak ezen, hanem vannak olyan polgári körökből befektetők, akiknek vannak ilyen terveik.
2011. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert síparadicsom már nem lehet, mint ahogy régen sem.
2011. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!