Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan agresszív, lekezel...

Miért olyan agresszív, lekezelő, fenyegető, megfélemlítő párt a Fidesz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Nézzük egyenként: miért agresszív? Orbán támadó játékos, ez önmagában nem gond. Gyurcsány is az, Lendvai szintén. Kuncze is az, Kóka is az. Kérdés, mit lehet ezzel a taktikával elérni? A jelek szerint nem sokat, mert csak fanatikusabb lesz az egyes pártok körüli kemény mag.

Lekezelő? Ez már jogos baloldali észrevétel. A Fidesz helyében én másképp kommunikálnék, úgy, hogy ne érződjék lekezelőnek a stílus. Itt fordított a kérdés: ha a Fidesz másképp kommunikál, mennyi idő kell a baloldal percepcióváltásához? Szerintem nagyon sok idő, a kemény mag soha nem fog megbarátkozni a legnagyobb ellenzéki párttal. Azokra érdemes összpontosítani, akikből a sokat emlegetett, de még el nem ért új többség állhat.

Fenyegető, megfélemlítő? Jobboldaliként én ezt nem érzem, és nem is tudom beleélni magam a baloldal helyzetébe. Ha zsidó lennék, én ugyan nem félnék, hogy bárki bántani akar. Sokkal inkább azért kampányolnék, hogy osszuk meg a demokratikus lehetőséget a társadalom tűzhöz soha közel nem került tagjaival. Ha roma lennék, azért kampányolnék, hogy igyekezzünk békében élni a dolgozó és agyonadóztatott emberekkel, mert csak együtt lehet jövőnk.

Ha baloldali lennék, azért kampányolnék, hogy a Fidesz az egész társadalom jólétét, tehát a baloldalét is akarja.

Mivel jobboldali vagyok, azért kampányolok, hogy az MSZP az egész társadalom, tehát a jobboldal jólétét is akarja (bocsesz, de ez nem fog menni előre hozott választások nélkül).

Kedves barátaim! Tudjátok, hány milliárdunkba került már egymás elkaszálgatása? Szerintem annyiba, hogy abból lazán kifizethetnénk az ókori sakkfeltaláló gabonaigényét, aztán megépíthetnénk kétezer kilométer autópályát.

2009. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen provokatív kérdés van már itt. Nem szabad általánosítani. Olyanokat is olvastam már itt, hogy miért ilyen hülyék a magyarok, meg hogy miért büdösek a cigányok.
2009. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves jobboldali válaszolóknak: Az nem lekezelő meg fenyegető, parasztság hogy lemásolja a fidesz az mszp plakátját csak azt írja oda hogy mondjatok le? meg kiteszi a "fő bűnösöket", akiknek annyi a bűnük, hogy ők nyertek nem pedig a fidesz. Komolyan, mintha pár mérges óvodást látnék akik kivonulnak ha az mszp mond beszédet meg csak ócsárolni tudják őket. Ilyen szánalmas, szemét emberekre szavazzak?
2010. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!