Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél a magyarok többsége...

Miért fél a magyarok többsége a romáktól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Lopnak, élősködnek, csapatba verődve pedig nagyon erősek, simán belekötnek az egyedül sétálgató emberbe. Egyedül viszont nyulak! Aztán meg az egész világ hangos, és fasisztáznak ha valahol mi is összefogunk, hogy megvédjük magunkat a saját hazánkban!

Mielőtt nekem estek, ez nem előitélet, hanem sokszori tapasztalat...

2011. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Félni ,nem félek tőlük, de jobb a balhét elkerülni. Bár nem mindig lehet, akkor viszont oda kell állni és erősebbnek kell lenni :S Sajnos... De speciel nálunk már azért belém kötöttek, mert kimentem futottam az utcán. Lehet irritálta, őket hogy izmosabb voltam náluk. :D A lényeg nem szabad félni!!!!! Vagy legalábbis kimutatni nem szabad.
2011. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Repertoár: családomat kirabolták, fenyegették, én kaptam életveszélyes fenyegetést, és majdnem meglincseltek, mert túl közel mentem a romjukhoz... És az összes ismerősömnek hasonló tapasztalatai vannak. Ezért.
2011. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezt én sem értem. Hiszen olyan jóravaló, becsületes emberek. Múltkor is, kiesett a villamoson a pénztárcám, hát az egyikük azonnal felkapta, és mosolyogva átnyújtotta, annyira udvariasak!


Olaszliszkán is azt a tanárembert, aki galád módon megpróbált elütni a kocsijával egy kislányt, annyira barátian, jószándékúan segítették ki a kocsijából, igazán nem az ő hibájuk, hogy nem bírta elviselni a tettét, és halálra rugdosta magát.


Nézd meg, Maria Cosma is orvul megtámadta azokat a békésen poharazgató nemzetiségi polgárokat, majd aljas módon háromszor is beleugrott az egyiknek a késébe.


És ezeket még félre is magyarázzák, azt híresztelik, hogy a cigányok bandákba verődve szoktak verekedni, meg hogy lopnak, és munka nélkül akarnak megélni. Hát nem borzasztó ilyeneket híresztelni ezekről a dolgos, szerény, megbízható emberekről?


Na jó. Azért el kell ismerjem, nem mindegyik ilyen. Van közöttük is kivétel, de amelyikük megtéved, az önként szokott jelentkezni a rendőrségen, hogy szeretné leülni a büntetését.


Én sem értem, hogy miért fél tőlük a magyarok többsége.


Pedro

2011. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
tegnap sétáltam bátyámmal, és jött egy cigány cigit kérni, hát mit ne mondjak csak később vettem érsze hogy önkéntelenül odább álltam 1 méterrel hogy ne közelejden
2011. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint sosem féltem a cigányoktól, jó néhányat ismerek is, jártam már több cigánysoron, volt, amikor rendszeresen... De az elmúlt években történtek következtében (Olaszliszka, tanárverések, idősek elleni támadások stb. stb. és pl. a két-három nappal ezelőtti Ormosbányai eset) én is óvatosabb vagyok. Ahogy előttem már írták: ösztönösen megnézem, hogy merre lehet lelépni, ha gáz volna...
2011. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ormosbányai
2011. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elegünk van belőlük, de inkább kerüljük a balhét és nem ütünk vissza, ha úgy alakul, mert a törvény nem a mi oldalunkon áll. Minket zárnak le, ha megvédjük a tulajdonunkat és ez elég beteg dolog.
2011. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!