Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy nem a Jobbik nyerte...

Hogyhogy nem a Jobbik nyerte a választásokat 2010ben?

Figyelt kérdés
Hiszen ők az egyetlen Magyar párti párt. Ők vannak egyedül csak a Magyarokért.
2011. aug. 13. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Tegnap is te tetted fel a kérdést nagyon hasonló címen?

Egyébként azért mert az emberek 80%-a undorodik a párttól, teljes joggal. Pl. amikor Vona behívná ide Ahmedinadzsádot, nekem az volt a végleges eltávolodás olyan szinten, hogy most már a programjukat sem olvasnám el, akármi is van benne én ilyen pártra nem szavazok.

2011. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem ők szerezték meg a szavazatok többségét.


Valamint azért mert a kisnyúl szőrös és nem borotválkozik.


Ilyen buta kérdést...

2011. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

2014-ben eljön még az idejük!


Szebb Jövőt!

2011. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

...mert agy-nélküli bábuként lehet az embereket irányítani.


Csak figyeld meg! A következő választáson az ország csődbejuttatói (mszp,fidesz) szintén erős eredményt fognak elérni. Ilyenek az emberek, agy-nélküli, manipulálható bábuk. A fidesz, mszp elég pénzt lopott össze, hogy a médiát lefizesse, és bizony pont a média dönti el a választásokat. Ez egy ilyen ország, érdemes menni innen ha tudsz.

2011. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Nos ez egy jó kérdés. Erről akartam írni pont most, ugyanis a tegnap este után kiábrándultam a Jobbikból. A Jobbikra szavaznék, ha

1. Nem másokkal foglalkoznának hanem a magyarokkal. Tudod, ez a tipikus vidéki paraszti butaság amit a Jobbik bevitt a parlamentbe. Azzal törődünk hogy a szomszédnak( vagy a zsidóknak) miből telik jobbra mint nekünk, nem azzal hogy nekünk miből teljen rá. Tudod, a Maris néni beszélget a Klárival, hogy a Jóskáék vettek egy új autót.

Minden délután sajnálkoznak és gyűlölködnek egy sort. Ez napi 30percbe telik, ez megy két éven keresztül. Aztán a Jóska vesz még egy autót. Hogyan? A Jóska mindennap abban a harminc percben is a "birodalmát" építgette,míg a két sopánkodó és irigy öregasszony a konyhában irigykedett és azon gondolkodott hogyan szúrjon ki a Jóskával.

Remélem érthető. Ez a tipikus magyar birkafelfogás, amit a szélsőjobbosok annyira elutasítanak, közben pontosan ők azok, akik ezt képviselik olyan elvakultan és kutyaként mennek a gazdi után, ahelyett hogy közgazdaságtant,pszichológiát, humán-menedzsmentet és BIBLIÁT olvasgatnának, a nagy keresztények. Helyette meg világméretű összeesküvéselméleten sajnálkoznak a konyhában egy cigi vagy pálinka mellett. Ezt a Jobbik bevitte a Parlamentbe.

2. Nem zavarnák meg a másik szórakozását. Ki a f*szt érdekel hogy a Szigeten drogoznak és stbstb. Ameddig Jobbikos képviselő ideológiai alapon akarja eldönteni, hogy én hogyan bulizzak és főleg, hogy éljem a SAJÁT életem, addig nem fogok rájuk szavazni. Mi lesz ha a Jobbik választásokat nyer, nem mehetek el diszkóba vagy rapkoncertre, mert megvernek a kopaszok vagy zsidónak titulálnak?

3. Ahmadinezsádot(bocs,ha rosszul írom, annyira nem érdekel a neve) a saját népe többsége utálja, mert nyomorognak mióta ő van hatalmon.

4. Ameddig a jobbik fanatikusok többsége szerint szar Mo.-n élni úgy, hogy nem járt még legalább 10 országban a sajátunkon kívül legalább 1 hónapra, addig nem fogok rájuk szavazni. Összetehetnénk a két kezünket, hogy így élünk. Kellenek nekünk a kelet vallási fanatikusai akik szerint ki kell irtani mindenkit aki nem azt hiszi amit én? Vagy a nyugati jólét által termelt hatalmas gettók a külvárosokba? Mert ennek még a közelében sem vagyunk.


Támogatnám mert a magyar földet óvja, az emberi értékeket vigyázza és a közbiztonságra kiemelten tekint de nem fogok rá szavazni mert aki a Jobbik és a szimpatizánsaik szerint nem ért velük egyet az zsidó vagy hülye. Sokan így vagyunk ezzel. Ezért nem fog soha nyerni a Jobbik...

2011. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, ment a zöld kéz. Ha engedélyezed, ha máskor egy jobbikos hasonló kérdést tesz föl, legszivesebben odaírnám ezt a választ neki, mert ebben minden benne van. (ctrl+C, ctrl+V)
2011. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó voltam. Oda írod, ahová akarod bármelyik fórumon és hozzászólásban. Mentsd le nyugodtan,mert hamarosan törölve lesz, biztos vagyok benne :D

Én a Jobbikra szavaztam eddig kétszer is, elnéztem a botlásokat, de már meguntam. Azt hiszem jó ez így, hogy a Parlamentben vannak, de hogy ők kormányozzanak ilyen mentalitással meg ilyen szimpatizánsok gyűjtésével,abból nem kérek. Remélem jön egy újabb Magyar párti párt :S

2011. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a fideszesek kerékpárokat osztogattak, hogy rájuk szavazzanak. Volt akit egy sörrel vagy felessel vásároltak meg többeket pedig megfenyegettek. Itt a környezetemben is voltak akiket állásuk elvesztésével fenyegettek, sőt volt rá példa, hogy egy fidesz tag a kocsmában részegen veréssel fenyegetett többeket amennyiben nem a fideszre szavaznak. Ezek még csak a helyi tapasztalatok, gondolhatjátok országosan mennyi mindenre derülhetne még fény.
2011. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert köpönyegforgatók!

Amikor kényelmes akkor nem kell a mentelmi jog, maikor kényelmetlen, akkor már kell, mi?


Kirájhekker téged pedig irtani kell! Tűzzel vassal!

2011. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!