Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ciki, ha utalom a magyarsagom?

Az ciki, ha utalom a magyarsagom?

Figyelt kérdés

Sztem, aki ide szuletik az hatrannyal szuletik...

Mindenhol leneznek minket, a magyar ember folyton a multon ragodik, es rohadt pesszimista...


2011. aug. 13. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Költözz el. Tanulj nyelvet, és valld magad annak, aminek akarod. Ennyi!


Sok probléma van itthon Magyarországgal és a magyarsággal, én nekem viszont eszembe se jutna, hogy szégyelljem magyarságom. Bárhol bárki előtt büszkén vállalom!

2011. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Ez ciki, és nagyon rosszul látod, barátom.

A magyar ember talpraesett és roppant kreatív, a magyar szaktudást a világon mindenhol bőségesen megfizetik és örülnek a jelenlétnek. A magyar nyelv a legszebb és legkifejezőbb a világon, a nyelv birtokában olyan értékkel rendelkezel, amit még nem látsz be, úgy gondolom. Magyarország az összes ország közül a legjobb és legbiztonságosabb helyen fekszik a Kárpátok szívében, természeti kincseink és erőforrásaink a kizsákmányoló országok első számú célpontjaivá tettek bennünket. Nem is beszélve arról, hogy a magyar lányok a legszebbek a Földön.

2011. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Ezt csak Te gondolod, nem néznek le minket, és egy amerikainak fogalma sincs, hogy a múlton rágódunk..

Én különben sem rágódok a múlton, akkori politikusaink akkor, a mostaniak meg most rontanak..

Optimista vagyok és túlélem, persze netán élhetnék jobban is, de most ez jut.

2011. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
33%
én csak a székelyeket utálom. simán hülyére vesznek mindenkit /letagadják a nyílvánvalót is/,ügyeskednek a szó rossz értelmében, ha már nem vagy a hasznukra le se szarnak. tisztelet a kivételnek, de már túl sokszor tapasztaltam ezt... ha ők nem lennének elvileg magyarok,akkor 100% büszke lennék rá...
2011. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Ciki, de nem neked.
2011. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Itthon igen, mert megnehezíti az életedet. Én is rühellek itt rengeteg mindent, én is hátrányos helyzetűnek érzem magam az ország miatt, de nem erre koncentrálok, nem ezt hangsúlyozom, hanem próbálom valahogy az erősen mínuszos körülmények között is megtalálni a számításomat. Eddig még úgy-ahogy sikerült.


De van persze egy másik út is: El lehet menni, ahogy egy nagy klasszikus pár éve mondta. Akkor még felháborodtunk, kikértük magunknak, de sajnos ma azt látom, hogy a legtöbb értelmes ember 35-40 alatt vagy már csomagol, vagy menne kézzel-lábbal. Ha teheted, te is megpróbálhatod. Nem könnyű az se, de ismerek pár embert, akinek sikerült, és semmi pénzért nem jönne vissza.

2011. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Cikinek ciki, főleg nekünk. Viszont azt nem értem miért nem hagyod el akkor az országot?
2011. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

"mindenhol lenéznek"

hol mindenhol? kérdezz meg egy nyugat-európait, amerikait, azt se fogja tudni, mi az. csak hülye vagy, ennyi..amúgy menj el mondjuk Szomáliába, mindjárt másképp fogod látni. te vagy a ciki, nem a magyarságod.

2011. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

"a magyar ember folyton a multon ragodik, es rohadt pesszimista..."


Ahogy elnézem te se akarsz ilyen értelemben kilógni a sorból.


"Sztem, aki ide szuletik az hatrannyal szuletik..."


Szerintem meg csak kisebbségi érzésed van a magyarságod miatt, ezért írsz ilyeneket. Úgy érzed más népek többet érnek mint a magyarok. Csak tudod ez nagyon érdekes, olyan szempontból hogy amit hiszel magadról, azzá válsz. Akkor érsz kevesebbet a másiknál ha elhiszed hogy kevesebbet érsz nála. De ha belátod hogy a többi nép fiai/lányai is büdöset sz@rnak (már bocs), akkor igenis büszke leszel arra hogy magyar vagy ahogy a többi nép is büszke a saját nemzeti hovatartozására.

2011. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Van egy mondás az USA-ban:


"A magyar ember ha mögötted megy be a forgóajtón, valahogy mégis előtted fog kijönni."


Sokáig azt gondoltam, hogy ez arról szól milyen találékony és kreatív nép vagyunk.


Egy ideje már tudom, hogy ez inkább pejoratív leírás rólunk, amire a legkevésbé sem kellene büszkének lennünk.


Ez van.

2011. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!