Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szeretitek Rimbaud...

Jobbikosok! Szeretitek Rimbaud verseit vagy a Zabhegyező című könyvet? És a Placebo együttest?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
ezt a több százezer jobbikosra akarod kivetíteni? mert ez egy nem túl erős provokáció. mint ahogy nem igaz az sem, hogy pl mindegyik Kárpátiát meg Hungaricát hallgat.
2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Középiskolában csak hallották ezt a neveket ha én hallottam hogy egészséges fejből meg divizió88 akkor ők is hallhattak ezekről.
2011. aug. 17. 19:12
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

"Na, egy jobbikossal nem valószínű, hogy sűrűn találkoznál kulturális rendezvényen - hacsak nem Wass Albert felolvasóesten, illetve Ismerős Arcok, Magozott Cseresznye, Hungarica vagy Egészséges Fejbőr koncerten..."


nem szép dolog az előítélet, vagy te látod valakin hogy jobbikos? mert azon mind kopaszok ugye?

2011. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nah de válaszolnátok a kérdésre .
2011. aug. 17. 19:16
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

"nem szép dolog az előítélet, vagy te látod valakin hogy jobbikos? mert azon mind kopaszok ugye?"


na most cseréld ki a jobbikost bűnözőre a kopaszokat meg cigányokra... mindjárt szép dolog az előítélet ugye? :)

2011. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

tibor95, nagyon gyenge a vergődésed...inkább ismerd be, hogy Te is ugyanolyan (ha nem jobban) előítéletes vagy, mint egy skinhead, mert hidd el, amikor azt mondom, elég nevetséges, hogy azzal vádolod a jobboldaliakat, amiket Te sem vetsz meg :)


Én egyébként jobboldali vagyok, Rimbaud költeményeit annyira nem szeretem, de Franz Kafkáét például nagyon jónak találom!

2011. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Származásból nem lehet alapvető következtetéseket levonni, politikai nézetből annál inkább.
2011. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez esetben engedd meg, hogy gratuláljak, ezzel bizonyítottad most számomra, mennyire toleráns vagy, mennyivel humánusabb, műveltebb és intelligensebb, mint azok akiket kollektíven rühellsz A-tól Z-ig...
2011. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok jobbikos, de Verlaine verseit jobban szeretem. :) Kíváncsi leszek, hogy milyen válaszokat kapsz.
2011. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ők voltal a legjobb páros.
2011. aug. 17. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!