Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok, miért szeretitek...

Jobbikosok, miért szeretitek annyira a jobbikot? Miért jobb párt mint a többi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 10:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

aki "annyira" szereti az fanatikus, divatszimpatizáns.


én azelőtt LMP felé hajlottam, és a jobbikot nácinak, rasszistának tartottam, hisz ezt mondta mindenki, meg, hogy a gárda stb.


Azt később mikor jobbna utánanéztem, akkor jöttem rá, hogy tévedtem. Egyrészt tetszik, hogy tenni akarnak valamit, leglaábbis látszatra úgy néz ki, hogy akarnak(ez akkor derül ki ha egyszer kormányoznak). Én nem láttam még olyat, hogy a fidesz, mszp, lmp, mdf, szdsz kivonult volna bárkihez falura mert hívták segítségül. Tudtommal ha egy elkeseredett anyóka is hívja a gárdát, akkor ha nem is mindenki, de kimennek, nem hiszem, hogy túl sok szavazatot nyernek vele.


Maga a párt azért szimpatikus mert változtatni akar valójában. A cigányokkal kapcs szeretne megoldást, nem úgy mint a többi párt aki csak azt mondja, hogy "kuss!" és csak a gyűlöletet szítja az emberek között azzal, hogy nem akarja megoldani a problémát.


Kíváncsi leszek a többi párt programjára, tudom, hogy nem egy életbiztosítás, de ha valami van a jobik programjában ami nincs máséban ami kellene, akkor az egy intő jel lesz. Pl örültem, hogy a jobbiknál olvashattam természetvédelemről, állatvédelemről is.



Biztos vagyok benne, hogy ha a jobbik lenne hatalmon, akkor is lenne lopás bőven, politikusok. Viszont ami itt 20 éve megy abból én nem szeretnék többet kapni. Főleg az örökös harc amit a fidesz és az mszp nyom, semmi mást nem tesz. Igen ez a valódi gyűlöletkeltés. Mennyire más lenne ha mindenki magával foglalkozna és nem a másikkal, mindenki azt mondaná, hogy mit akar tenni és nem azzt kifogásolná, hogy a másik mit tesz elferdítve persze.

2010. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

azt még hozzáteszem, hogy szimpatikus, hogy a gárdát feloszlatták, de nem hagyják magukat. Ugyan ezt sokan nem veszik észre a gyűlölettől, de a gárdát politikai célzattal oszlatták fel, és tiltották be a viseletét. Ezt hivatali haverom is megmondta, hogy szemétség ez az új jogszabály, pedig neki nem a szíve csücske a jobbik.


Számomra a gárdától ez amolyan lázadás a kormány és a rossz rendszer ellen, valaki nem fossa tele a gatyáját ha a kormány ki akarja szorítani.

2010. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%
Mert még nem qrt el semmit, nem úgy mint a szegfűsök.
2010. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
első kettő vagyok, a helyesírásomért elnézést, laptopról írok, nem szoktam meg.
2010. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%
Nem szeretem a Jobbikot. A szeretet egy teljesen más fogalom. Személyesen a vezetőit sem ismerem, így azokat sem szerethetem. Papírokat, karaktereket szeretni meg...
2010. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert azt hiszik Jobbik a jobb.
2010. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%
Azért szeretik ennyire, mert még nem ismerik. Gyorsan el fog múlni ez a nagy szerelem.
2010. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%

ma 10:41

nem megy a szövegértés? vagy write-only üzemmódban vagy?


segítek, nem hozzád szólt a kérdés.

2010. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
ujabb példa arra, hogy a jobbikosokat kérdezték, de mégis válaszolnak mások is;)
2010. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
főképp azért mert változtatást akar úgy ahogy én képzelem és úgy ahogy nekem lenne jó. és azért fogok mindenképp rájuk szavazni mert még nem járatódtak le...ők állnak legközelebb a elveimhez. szerintem ennyi elég ahoz h megnyerjék a szavazatom :D
2010. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!