Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mikor fog Magyarországon...

Vajon mikor fog Magyarországon kialakulni egy jobb, igazságosabb, de egyben szigorúbb segélyezési rendszer, ami nem tűri az ingyenélést/élősködést és tényleg azokat segíti, akiknek valóban szüksége van rá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd ha nem az érintett réteggel óhajtja magát megszavaztatni a két vezető párt... Ja hogy az mikor lesz? Soha.
2011. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerű pár lépéssel. Pl. 2-3 gyermek után adókedvezményt kapjon a gyerekek után, így aki dolgozik nem érez hátrányt. Önkormányzati ill. szociális lakást olyan emberek kapjanak ahol az egyik félnek van bejelentett állása. MEgvonnám olyan családoktól is az összes segélyt ahol egyik szülő se dolgozott az elmúlt 1-2 évben (természetesen ha próbálkozott akkor nem, de olyan aki vissza is utasít munkát az ne kapjon).
2011. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fele lemaradt. De ezt senki nem szavazná meg mivel itt egy biztos szavazótáborról van szó. Ez olyan mint ahogy kampányba nyugdíjasok előtérbe kerülnek. Nem hiába.
2011. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy próbálkozott, azt nehéz bizonyítani. Viszont azt én is abszurdnak tartom, hogy segélyt kap az, aki visszautasította az önkormányzat állásajánlatát. Ez egyszerűen nevetséges.
2011. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
ha a jobbik nyeri a választásokat
2011. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
"ha a jobbik nyeri a választásokat" Mi lesz akkor azzal a rengeteg jobbikos munkanélkülivel, akik egész nap itt lázonganak, meg hőbörögnek?
2011. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kolopele..feküdj már le aludni..látom sokat dolgoztál a napon..


Nem unod még a jobbikot gúnyolni,szekálni,és b.szogatni?

Nagyon unalmas.

Milyen jogon minősítesz le egy embert?Főleg,hogy jobbikos,vagy felőlem mszp-s.Nem csak te szavazhatsz,ébredj fel.


Ha jobbikos,attól még lehet több az esze mint neked,vagy nekem..


Ahogy a sok netnáci,teszi szánalmassá a jobbikot,ugyanúgy az olyan emberek mint te,a fidesszel csinálják ezt..


Amúgy fideszes vagyok én is.:)

2011. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kolopele egy troll, a válaszai csak 37%-ban hasznosak, azt is csak más trolltól kapta, nem kell vele foglalkozni
2011. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:25" Ha már Fideszes vagy, nem értem miért véded a jobbikot ennyire. 74 % - os, nem vagyok troll, vállalok mindent amit eddig mondtam, azért is van kint a nick nevem. Persze hogy ilyen rossz a százalékom, hiszen Fideszes vagyok, Orbán Viktort dicsőítem, sikeres, gazdag ember vagyok, és ki nem állhatom a jobbikot. És mindezt le is írom! Persze hogy nem jól állok, az életben viszont igen, és más meg nem számít. Ez itt egy vita fórum, eleve hülyeség ez a hasznos nem hasznos baromság is.

2011. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!