Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A válság közepén miért költene...

A válság közepén miért költenek nem fontos dolgokra ennyit?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kivilágították a Parlamentet tényleg, a tűzijáték is fasza volt de amikor az ország fele megfullad az adósságban (mellesleg az ország is) akkor minek van ilyesmire szükség? Több milliárdot költenek évente ilyesmikre. Meg nem mindegy hogy Magyarország vagy Magyar Köztársaság? Vagy hogy Liszt Ferenc vagy Ferihegyi reptér? Vagy Széll Kálmán vagy Moszkva tér?

Majd akkor csináljunk ilyeneket ha minden a legnagyobb rendben lesz...


2011. aug. 21. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert még ezen csámcsog a lakosság, addig lehet kitalicskázni szépen a pénzt.
2011. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mert olyan, hogy válság nem létezik.
2011. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Mellesleg meg a választások előtt szóltam, hogy a Fidesz Magyarország legkártékonyabb pártja. Akik megszavazták had szopjanak, a fidesz elleneseket meg a következő kormány majd megsegíti.
2011. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
lehet hogy a lakosság egyik fele adósságban úszkál, de a másik fele pedig nem és ők igen is élvezik ezeket a felhajtásokat és őket nem zavarja, hogy kormány éppen mire mennyit költ.
2011. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Mellesleg meg a választások előtt szóltam, hogy a Fidesz Magyarország legkártékonyabb pártja. Akik megszavazták had szopjanak, a fidesz elleneseket meg a következő kormány majd megsegíti.
2011. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%

Ne legyen tüzijáték? Miért ne legyen kivilágítva a parlament? Csak azért, mert sok semmirekellő, dolgozni képtelen embernek nehéz a megélhetés? Nem kellett volna 0%-kal hitelt felvenni akkor más lenne! +tanulni kellett volna és kapcsolatokat kiépíteni és akkor lenne normális fizetés!

Nemcsak nyavalyogni kell folyton. Végre van egy olyan kormánya ennek az országnak, amely a valóban dolgozó emberekkel, értelmiségiekkel törődik és nem pedig a "szociálisan rászorulóra". Ha rajtam múlna, szociális háló sem lenne, mert csak a pénzt viszi! Mindent fizetőssé tennék!(Feslőoktatás, egészségügy, stb.)

2011. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

21:40! Gratulálok, látom neked se a lábad fáj...


Kérdeznék valamit? Ezek szerint például a kórházakban dolgozó diplomás (azaz tanult) ápolók és orvosok mind léhűtők, mert nem keresik halálra magukat? Valamiért úgy érzem, hogy erről nem ők tehetnek, de mindegy. Én mérnök vagyok, de nem vagyok ennyire elszállva, pedig én is jól keresek. Tudom, hogy nekem se lenne munkám, ha a szerinted szerencsétlennek és életképtelennek beállított emberek nem dolgoznának a gyárban. De majd gond erre, ha éppen beülsz az autódba, használod a telefonod vagy egyszerűen szelsz egy szelet kenyeret. Ezeket mind az általad senkinek tartott emberek állították elő nagyon kevés fizetésért. Tipikus narancs vagy..(annyi vagy, amennyit elértél az életben)

2011. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

21:49!


Nekem nem a gyárban dolgozókkal van a bajom, mert igenis az ő munkájukra is szükség van! Nekem azokkal van bajom, akiknek semmi végzettségük sincs, mégis válogatnak a munkahelyek között, el sem vállalják azt és utána azt mondják, hogy nincsen munka! Emellett nagyon sok alacsony képzettségű ember irreálisan magas fizetési igénnyel áll elő! Van egy vállalkozásom, ahova egyszerű érettségizett embereket kerestem, normál 8 órás irodai adminisztratív munkára!(Semmi extrát nem kértem, még nyelvtudást sem, ennek ellenére nettó 150-160 ezer Ft-os fizetést akartak meg bérlet támogatást és cafeteriát!) A negyedik embert tudtam csak felvenni, mert 3 másik visszautasította a nettó 120.000 Ft-os teljesen bejelentett fizetést!(Egy nyugat-magyarországi városról van szó!)

2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Na 21:40-es, te egy tipikus narancsos pö csfej vagy.


Amúgy meg szeretném megemlíteni azoknak, akik a Fityeszt szidják, hogy a Fityesznek sem azért lett 2/3-os támogatottsága, mert az előtte kormányzó párt annyira mennyei állapotokat teremtett volna hazánkban.


Nem, itt nem a pártok ellen kell menni, hanem az egész rendszer ellen. Mindegyik párt ellen! Meg kell szüntetni a mocskot, a férget, ami Magyarországot és a magyar emberek szívét, lelkét, erkölcsiségét rágja és gúzsba köt mindenféle javító szándékot. Tehát megkérlek titeket, hogy ne az legyen a mondanivalótok lényege, hogy "mocskosfidesz, rohattorbán, elmútnyócévmiattvanminden, szemétszocik, gyúrcsánytakaroggy", hanem lássatok a dolgok mélyére és az egész ellen küzdjetek.


Vár ránk egy befejezetlen rendszerváltás, amit még meg kell oldani.

2011. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
próbálják fenntartani az életszínvonalat, így a lakosság sem olyan elégedetlen
2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!