Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, ha 2014-ben a...

Szerintetek, ha 2014-ben a Jobbik nyerne, akkor Vona Gábor az új miniszterelnök adhatna olyan utasítást a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesületnek, hogy vonuljanak be azokba a falvakba, ahol a romák megfélemlítik a magyarokat? Vagy ilyet nem tehetne meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%

14:15-ös!


Igenis az lenne! Békében kellene egymás mellett élnünk és nem folyamatosan gyűlölködnünk!

Igen, vannak bizonyára olyan települések ahol a roma lakosság többségben, ők a perifériára szorult réteg, akik élősködnek az adóforintjainkból.

Vannak azonban olyan romák is akik becsületesek, dolgosak.

Nem az a megoldás hogy odavonultatsz ki ha nem én katonákat és ők majd megmondják a tutit a romáknak. Szerintem el sem tudják sokan képzelni ebből mekkora forrongás lenne. Hja nem tudom láttad-e amikor legutoljára a hírekben is szerepelt hogy a jobbikosok szította indulatokból, "kihanemősködésből" lett tömegverekedés, és nem azért mert ott valami gond lett volna... hanem azért mert csinálták a bogyójukat a sok hülye egyenruhába öltözött nagymenők.


Nem az ide- meg odavonulástól lesz jobb az országnak, hanem attól hogy valaki végre igazán a helyén kezeljen mindent! Akár tetszik akár nem ők is itt élnek velünk Magyarországon!

2011. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Problem2 ***** válasza:
70%

14:30

Nekem semmi bajom avval a cigánnyal aki becsületesen ,sőt példa értékűnek tartom ,de ezek a cigányok 90% nem a falvakban lakik ,hanem bent a városokban.

Abban igazad van ,hogy nem vonultatni kéne őket ki a falvakba ,hanem csendőröket kellene képzeni ,akik megruháznák azt a cigányt aki nem bír magával ,sőt az összes falubelit ,aki nem bír magával és zavarja mások jóllétét.

Ezzel előrelépést lehetne tenni a cigányok integrálásához.

De amíg sajnos nem a jobbik van a hatalmon ,addig maradnak az egyéb egyesületek vonulgatása azokban a falvakban ,ahol nem bírnak magukkal a cigányok!

2011. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

"Vannak azonban olyan romák is akik becsületesek, dolgosak."


Vannak fehérszőrű tigrisek? Vannak.

De ha megkérdezném tőled, hogy milyen színű egy tigris szőre, akkor te rávágnád, hogy narancssárgás-fehéres fekete csíkokkal.

Ilyenek a cigányok is. Attól, hogy 100-ból van 2, aki viszonylag normális, még nem lesz minden cigány magyar mintapolgár, ahogy a tigrisek sem lesznek fehérszőrűek a pár fehér tigris miatt.

2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Vannak azonban olyan romák is akik becsületesek, dolgosak."


De az nem a többség. Pont az ilyen normálisabbaknak kéne felkarolniuk a társaikat, de nem teszik.


Már Mária Terézia óta próbálgatjuk integrálni őket, semmi eredménye.

Persze nem azt mondom, hogy vadásszuk le őket, de a szőnyeg alá söpörni a problémát sem értelmesebb...

2011. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg iszonyatos világ lenne! Megtanulnák a rendet,ahogy az egyik előttem szóló írta,és talán kicsit visszább húzódnának.Nekem nincs kocsim,tömegközlekedéssel járok,hát ha ott fent vannak,azt meghallod,vagy a környékünkön.Hozzánk már be is törtek.
2011. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen adhatna. Egy kormányfő, mert ha jól értem ezt feltételezed, hogy ő lenne a kormányfő, bármire utasítást adhat.
2011. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%

"Inkább a rendőrséget kellene megerősíteni, hisz azokban a falvakban tényleg vannak cigányproblémák! "


Ha a rendőrséget erősíted, azzal csak annyit érsz el hogy a bűnözést támogatod. A rendőrséget már rég fel kellett volna számolni és szerepét vegyék át magyar csendőrök!



[link]

[link]

2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan azt hiszitek, hogy ha bemegy egy ilyen csapat a faluba és a százból megöl öt cigányt és megver húszat, akkor a többiek majd szomorú fejcsóválás közepette mélyen magukba néznek, és onnantól mindent megtesznek, hogy a társadalom minél hasznosabb tagjaivá váljanak? Lósz@rt.

Nem akarunk polgárháborút. Az ilyen barmok miatt nem szavaz értelmes ember a Jobbikra.

2011. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy hisszük. Félmunkát nem szabad végezni.
2011. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 doboszoli ***** válasza:
63%

Lehet, hogy nem a Gárda és társai jelentik a megoldást, de jelentem a szomszédból, hogy Gyöngyöspata csendes, újra csendes...

Tudtam -elsőkézből- az ott uralkodó állapotokról, ám mára rendeződött a helyzet, legalábbis látszólag.

Bár, az is lehet, hogy Pintér mester látogatása rettentette meg a bűnözőket.DD))

2011. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!