Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjakat és a kismamákat,...

A nyugdíjakat és a kismamákat, közszolgákat megszorítják, de offshore cégezni bíztatja a kőgazdagokat a kormány? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
A felsőfokú irodavezetőt kérdem én. Kényszerített vki,h ennek tanulj? Miért nem tanultál ki egy rendes kétkezi szakmát amivel dolgozni is lehet? Vagy miért nem szereztél jogi v orvosi diplomát? Amivel megint csak ellehet helyezkedni. Nem kell mindig másra fogni a hülyeséget! Ez az irodavezető is egy ilyen kamu szakma ne csodálkozz,h nincs melód.
2009. ápr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
kérdem én mivel bíztatja arra a cégeket,h offshore-tozzanak? Ha ennyire felvagy háborodva miért nem csinálsz egy magánvállalkozást offshore cégre? Ne höbölögj tegyél azért,h jobb legyen az életed! Ki gátol meg abban,h vállalkozz??
2009. ápr. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél szét.

Ó, hát igen. Majd a gyedből, gyesből offshore-ozom. Mert itthon elviszi az ország a pénzem és így ez a menő, hazafias, követendő példás magatartás, muja aki adózik.

Le a nyugdíjasokkal, közszolgálati dolgozókkal, családokkal. Offshora fel!

:)

2009. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Biztosan azért tanult iradai munkát, mert nincs affinitása a kétkezi dolgokhoz ( nekem sincs és erőm se, mármint nem szívesen cipelnék 48 kilósan vödröt a háztetőre)....jogászból Dunát lehet rekeszteni manapság...a dokizáshoz meg nagy agy kell és elhivatottság....egyik véglet,másik véglet....+ az irodvezetői támogatott képzés
2009. ápr. 18. 09:19
 15/30 anonim ***** válasza:
33%
em a gyedből, meg a gyesből kell offshore-ozni. Ne légy már ingyenélő aki elvárja,h eltartsák meg szült pár gyereket. minek szültél akkor ha a gyes és a gyed nélkül nem tudod eltartani? ezek a támogatások kiegészítésnek valók nem teljes eltartásra! legyél magánvállalkozó ha annyira elégedetlen vagy! alapíts vállalkozást hiszen olyan okos vagy biztos kitalálsz vmi okosat!
2009. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

02:42-es! Nem kényszerített senki sem, hogy ennek tanuljak, mert én választottam, szerettem volna ebben dolgozni, de mivel rájöttem, hogy nincs "olyan" ismerősöm így bekerülni sem tudok ilyen helyre! (rengeteg helyen voltam interjún, de mindig az olyant vették fel, akinek képesítése semmi, de volt egy jó ismerőse, aki nyomta előre).Van rendes kétkezi szakmám is, képzeld el szakácsnak és felszolgálónak tanultam, emellett idegenforgalmi képesítésem is van, de nem kedveltették meg velem ezeket a szakmákat a középiskolában. Sajnos 13-14 évesen még egy gyerek nem igazán tudja eldönteni, hogy mi is szeretne lenni!

Diploma?Minek? Annyi diplomás van így is, hogy nem győzzük eltartani őket! Persze a legtöbb kimegy külföldre és kint kamatoztatja az itthon, ingyen megszerzett tudását, na az ilyennel az utolsó fillérig visszafizettetném az 5-6 évi tanuló költségét!

Bocs az off-ért!

2009. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%

Úgy gondolod? Akkor, ha mindenki offshorozna, akkor ki fizetne adód?

Gondolom, te is úgy játszod ki a rendszert, ahogy csak tudod és mindegyik rokonod kizárólagosan akkor szült gyereket (élükön veled), amikor már kizárólag saját erejéből hitelt nélkül lakást vett magának és nem a pereputy pumpálta. Közben szépen összegyűjtötte a pénzt, hogy 3 évig el tudja magát a nő tartani, mert nehogy már ingyenélőként az államon vagy a pasin éljen, mint egy kitartott szuka.

És persze nem is államira jártatok, mint ingyenélő hasznolesők és tisztességesen befizettétek a tandíjat,ktgtérítést és nem loptátok a helyett és a szoctámogatást a rászoruló ingyenélő halnivalók elől. Fizetitek a szolidadót is?

2009. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
tod az a problémám és azé húzom fel magam az ilyen síránkozós kérdéseken meg válaszokon mert minek sírtok? Igen diplomásból van elég de ezért nem kamu szakból kell dipolmázni hanem olyanból amivel ellehet helyezkedni!És ha hülye vagy hozzá akkor meg ne menjél el kamuszakokra lébcolni hanem tanulj ki egy szakmát. Ha meg van szakmád akkor helyezkedj el benne! Ha nem tetszik keress más munkát! Vállalj két munkát! Az a baj,h itt sírtok,h nincs pénz meg nincs lehetőség akkor mégis miért interneteztek? A havi díját simán ellehetne tenni jobb időkre! és gondolom nem ez az egyetlen dolog ami nem létszükséglet és mégis költetek rá!
2009. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
19:30 képzeld nem játszom ki a rendszer! És igenis a családomban akkor vállalnak csak gyereket amikor azt biztosan merik állítani,h eltudják tartani és nem csak pottyantanak egyet, hogy hát kell gyerek a pénz meg csak lesz valahogy. Hitelt sohase vett fel a családom! Inkább sporoltak ha kellett vmi.
2009. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Melyik a nem kamu szak? A BGF-re manapság pitiáner pontokkal be lehet jutni.

Az állások 98%át az ismerősöknek osztogatják.

Te hogyan találtál olyan munkát,ami jó Neked? Vagy ha céged van, akkor hogyan lett ez a cég? (Mármint már a gondolattól kezdve.)

2009. ápr. 18. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!