Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy szerezzek állást? Többi lent

Hogy szerezzek állást? Többi lent

Figyelt kérdés

Élelmiszer-Vegyi árú eladónak tanultam mert az volt az elképzelésem hogy 5-6év múlva boltot nyitok (abból amit megkerestem) és előtte találok állást mert mikor végeztem előtte 1éve elég volt a szakma is az én "foglalkozásomba".Már egy 1éve itthon ücsörgök hogy elvégeztem az iskolát és nem találok állást mert minden t.tves kis munkára szinte értségit kérnek.De mi a f.sznak az a k.rva érettségi (amikor már semmit nem ér szinte mert minden idiótának van)attól mert nincs meg az nem jelenti azt hogy holt gy.kér az ember.Sőt 1-2 embernek meg van értségije mégis holt h.lyék

Már a f.. kivan hogy semmi munkát nem találni


2011. aug. 30. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

"minden idiótának van"...

hát, neked nincs. egy érettségi már évek óta alap. kevesebb vagy mint az idióták, ez azt jelenti.


szakmunkához még okés, h nem kell érettségi. de eladáshoz, ahol sokszor pénzzel dolgoznak, vagy egy saját vállalkozáshoz.


melléfogtál rendesen, ez alatt az egy év alatt letehetted volna az érettségit is. ücsörgés helyett.

2011. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de rád is rád férne az az érettségi. Egyrészt ez a kérdés nem politikai téma, másrészt akkor talán fel se tetted volna.

Hogy szerezz állást? Hát érettségizz le. Ha nem érzed magad "holt gy.kér"-nek, akkor simán menni fog. És esetleg az arcodból is lejjebb adhatnál, ilyen hozzáállással ugyanis nehezen találsz állást akkor is, ha van érettségid.

2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
manapság az érettségi tényleg alap, lassan már mindenhez diploma kell. én azt mondom végezd el a sulit estin sokkal több esélyed lesz. mindenképp legyen érettségid na meg egy nyelvvizsga sem árt.
2011. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

"De mi a f.sznak az a k.rva érettségi (amikor már semmit nem ér szinte mert minden idiótának van)attól mert nincs meg az nem jelenti azt hogy holt gy.kér az ember"


Hát te vagy rá az élő példa, hogy az igenis gyökér LEHET, akinek nincs érettségije.

Tedd le az érettségit, aztán próbálj meg valahol elhelyezkedni.

Ha szerencséd van, összejön a boltod, ha nincs, akkor nem.

2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok okos toni válaszát!

Az esetleg fel sem merült bennetek hogy az iskola nem ingyen van és ha nem dolgozom mi a francból fizessem mondjátok már el?


A nyelv vizsgázást pedig végképp ökörségnek találom mert nehogy már a saját országomban én tanuljak nyelvet mert bejön a x,y nemzetiségű.Ha külföldön melóznék vagy más dolgozik akkor természetes hogy kell tudni azt a nyelvet is.Na de a saját hazádban ez már vicc

2011. aug. 30. 17:50
 6/22 anonim ***** válasza:
AZ érettségi mára már alap követelmény. Régen az olyan volt mint ma a diploma. 20 év múlva a diploma lesz olyan mint ma az érettségi. Sőt sok irodai helyen (pl titkárnő) már elvárás (legalább előnyt jelent) a diploma mikor az érettségi is bőven elég lenne. Jó pár álláshirdetésben olvastam, hogy kérnek felsőfokú végzettséget. AZ mindegy milyen csak legyen.
2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"A nyelv vizsgázást pedig végképp ökörségnek találom mert nehogy már a saját országomban én tanuljak nyelvet mert bejön a x,y nemzetiségű."


Bolti eladónak még nem követelmény. DE ez is előnyt jelent, pont a külföldiek miatt. Viszont az idegennyelv tudása is alap lesz 20 év múlva. A mai világban is szinte már kell a nyelv, ha nem akarsz senki lenni.

2011. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Te mekkora egy primitív bunkó vagy kérdező!

"az iskola nem ingyen van és ha nem dolgozom mi a francból fizessem mondjátok már el? "


most miből élsz, ha szabad kérdezni?


"A nyelv vizsgázást pedig végképp ökörségnek találom mert nehogy már a saját országomban én tanuljak nyelvet mert bejön a x,y nemzetiségű"


ilyen mértékű ostobasággal még nem találkoztam. nem azért kell nyelvet tanulni, mert "bejönx,y nemzetiségű", hanem, mert ha mondjuk nyitsz egy boltot és netalán bejön a külföldi turista, mégis hogyan érteted meg vele magad?


te tényleg ilyen primitív vagy, esetleg az anyatejjel szívtad magadban a proliságot?

2011. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

látszik, hogy még érettségid sincs.

a szakközép ingyenes, bár lehet, hogy estin végezni felnőtt fejjel már nem lesz az, bár fene tudja.


az idegen nyelv meg, hát jah nem kötelező érteni bármihez is. ülhetsz otthon még pár évet. nagy az arcod öreg, a helyzet az, hogy itt nekünk akik leoltunk, van munkánk, értünk valamihez, pedig egy senki vagy és csak otthon ülsz. pont.

2011. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Te hülye vagy? Saját boltot akarsz, vagy akár csak eladóként dolgozni, nyelvtudás nélkül, ez vicc? Szerinted ki a f.aszom fog megtanulni magyarul, csak mert ideutazott egy hétre?! Ez kamu kérdés lesz, ekkora idióta biztosan nem létezik.
2011. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!