Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összeegyeztethető a Jobbik és...

Összeegyeztethető a Jobbik és a Katolikus vallás?

Figyelt kérdés
Mint laikus kérdezem, de nekem egy kicsit durva volt, mikor a (kissé fanatikusan) katolikus házaspár ismerőseim benyögték, hogy ők a Jobbikra voksoltak.
2011. aug. 31. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon a Jobbik kissé arab párti, iszlám szimpatizáns.

Ezek szerint jó helyre voksoltak a KDNP helyett.

2011. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem összeegyeztethető, tudtommal Vona Gabi is vallásos..de most lehet hülyeséget írtam :DD
2011. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Vona persze, hogy vallásos. Én csak azt a logikát nem értem, mi szerint ők drukkolnak az araboknak a nyugattal szemben. Tegyük fel az arabok leigázzák a nyugatot, kivéve minket. Kérdés:meddig tűrnek el egy keresztény államot a muszlimok maguk mellett? Mert eddig bármely muszlim és más vallású államok határán vérfürdők mentek. Egyszerűen semmilyen más eszmét, nézetet, vallást nem tűrnek meg maguk mellett a muszlimok.


Az is undorító, hogy az arab-magyar barátság napja pont szept. 11-én volt. Tegyük fel az USA titkosszolgálat tervezte. És akkor mi van? Ott több ezer ártatlan ember halt meg, ezen a napon az ellenséggel ünnepelni olyan keresztényi? Megvan a véleményem Vonáról...

2011. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
A Ne lopj, Ne ölj, Ne paráználkodj parancsolatok mindenképp összeegyeztethetőek a Jobbikkal. A Szeresd felebarátodat viszont kissé távol áll tőle.
2011. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Én vallásos vagyok és jobbikos mamám vallásos és mszp-s sok ismerősöm vallásos és fideszes, van olyan is aki vallásos de azt se tudja milyen pártok vannak:)

De a legtöbb ismerősöm aki vallásos(konkrétan római katolikus) az jobbikos, tehát nem a jobbik vallásos, hanem a vallásosok jobbikosok...

2011. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:22


És azt hogyan tudod összeegyeztetni, hogy a jobbik arabbarát? Azokat hívja barátnak, akik üldözik a keresztényeket? Te nem érzed úgy, hogy szembeköpöd mondjuk a koptokat?

2011. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem egyeztethető össze. A Jobbikosok folyton gyűlölködnek, erőszakosak. Míg a keresztényi hittel ez nem összeegyeztethető.


Azon felül a Jobbikosok sokszor valamiféle újpogány marhasággal is foglalkoznak, bálványokat( jelképeket) imádnak, és hát ez fér össze a kereszténységgel.

2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ateistaként el sem tudom képzelni, hogy ilyen múltmaradványoknak bármiféle befolyása legyen a 3. évezred politikájában. A tudomány előbb-utóbb elsöpri ezt a vallásnak nevezett fanatizmust.
2011. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Egy biztos: nem Katolikus, hanem katolikus.
2011. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

A Jobbik ugyan olyan képmutató párt, mint a többi.

Nem különb, csak erőszakosabb.

2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!