Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a magyar nép...

Miért akarja a magyar nép megválasztani Orbánt? Hisz nem látjátok, hogy kerüli a válság kérdést, mert nincsen elképzelése, hogyan oldja meg, mert csak a hatalom érdekli.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 22:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
De látjuk.Kerüli a kényes kérdéseket, nem mond konkrétumokat, mert fél hogy szavazókat veszít.De én nem Orbánra fogok szavazni.
2009. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Én se tudom elhinni, hogy ennyi hülye van. Viszketek, ha valaki dicsőíti a fityiszt, és sok ilyen van sajnos.
2009. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez megnyugtat, én nem rá fogok szavazni.
2009. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Talán azért, mert amíg ő volt a miniszterelnök éllovas volt Magyarország, most meg sereghajtó? vagy, mert jó volt akkor magyarnak lenni, pár éve meg a táncoló elmebeteg zavart volna el minket a hazánkból? Vagy egyszerűen csak azért, mert akit ennyire utálnak, akitől ennyire félnek a hazaáruló szélhámosok, az ország kifosztói az rossz ember nem lehet.
2009. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Még mindig itt tartotok? Miért is kéne bármi válságkezelő ötletet adnia? Lehurrogják. Ti még nem hallottátok pl azt, hogy nyilatkozta mostanában többször is, hogy az adókat csökkenteni kéne a kkv-k versenyképességének megőrzése érdekében? Le lett hurrogva, hogy hogy lehet ilyet nyilatkozni, az mennyibe kerülne, mekkora bevételkiesés lenne, stb. Akkor mit jártássa a száját ilyen idiótáknak, mint az MSZP-SZDSZ frakció és az általuk szarrá hülyített Mónikasón nevelkedett nettó idióták, mint ti? Tényleg ezt tanítják a tévében-rádióban manapság, hogy OV-t csak a "hatalom" érdekli? A Gyurcsány-Kóka(/Fodor) koalíciót mi érdekelte, úgy őszintén? Az ország? Azt kétlem. Ha nincs a világválság, most simán ugyanekkora kakiban lennénk - vagy nagyobban. És amúgy... mi az a "hatalom", amit annyira szerettek emlegetni? Az, hogy az ORSZÁG javát tudja szolgálni? Ja, de persze az önző embereknek, akik csak azt nézik, hogy két forinttal olcsóbb legyen a párizsi, annak lehet beszélni. Vagy írni.


Na ki az, aki ezt magára veszi?

2009. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
62%

Ez szerintem is így van. De gondolj bele. Ha te lennél az ellenzék, és neked lenne valami országmegváltó ötleted, akkor elmondanád? hogy így kellene csinálni... nem lennél te sem olyan bolond. kivárnád az idődet. de emellett én is úgy gondolom hogy a Fidesznek sincs semmi elképzelése. És teljesen mindegy, hogy ebben a helyzetben ki van hatalmon, nekünk ígyis-úgyis fájni fog, mert mindenki ilyen (vagy hasonló) intézkedéseket hozna, mint Bajnay.

21(L)

2009. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Miért, ki akarja megválasztani? Csak a pofája jár, hogy hű de rossz megszorítás... Mintha neki nem ugyanezt kéne csinálni ha ő lenne a góré.
2009. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább Gyurcsány volt hatalommániás, és a kis haverja Bajnai,aki "Feri" kérésére vállalta el a miniszterelnökséget.Azt a Sz*rt folytatja az újonnan válsztott "bábu" amit Gyurcsány már a saját nevében nem mert végigvinni.Ezért kellett neki Bajnai,akit a háttérből irányíthat.Baloldaliak,nyugodtan lehet leszavazni!
2009. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Ez annyira hülye szöveg, hogy csak a hatalom érdekli. Mégis, hogy tegyen valaki bármit is a válság ellen, ha nem rendelkezik hatalommal? Te nem látod, hogy már régóta nem Orbán kormányoz. Másik párt mellett egyetlen észérvet, se tudtok felhozni, csak Orbán így, Fidesz úgy. Hihetetlen, hogy egyesek nem képesek gondolkodni, csak szajkózzák, amit a baloldali médiában látnak/hallanak. Szerencsére ilyenekből egyre kevesebb van.
2009. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Én se a Fideszre se az MSZP-re nem fogok szavazni. Ennyit erről... Ti meg vitatkozzatok csak nyugodtan, és pontozgassátok le azt, aki megmondja, hogy a másik se jobb.

Viktorkának mondjuk úgy, hogy könnyű dolga volt. F1-es kifejezéssel élve: nem volt megtankolva a kocsija, azért futott jól az időmérőn...

2009. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!