Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mindenkitől megvonják a...

Most mindenkitől megvonják a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
6 hónapos a lányom, 12.000ft a családi pótlék, így 38.000ftot kapok. Semmi mást. Így is megvonják a csp.-ot?
2009. ápr. 20. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A családi pótlék megvonásáról sosem volt szó. Tegnap is az hangzott el, hogy két évre befagyasztják, vagyis nem emelik az összegét.
2009. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Már megint a huhogás. A híradóban kb. százmilliószor mondták, hogy a családi pótlékot BEFAGYASZTJÁK két évre, azaz emelni nem fogják két évig. Senki nem mondott olyat, hogy elveszik.
2009. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ. Cigány -e vagy?
2009. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az előző meg idióta.
2009. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem idióta, igaza van, mert a cigányok támogatásaihoz, szocpol, családi pótlék, stb, semmilyen formában nem nyúlnak hozzá.
2009. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, egységesen fagyasztják be.
2009. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem, ez nemigaz, csak a dolgozó szférától vonják meg ezeket a dolgokat, nézz utána.
2009. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nézz utána,aztán írj ide valótlan dolgot.Egységesen befagyasztják a családi pótlékot.
2009. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, Én is úgy olvastam valahol, csodálkoztam is.

A befagyasztás nem izgat,az a pár száz forint amivel emelnék sokat nem számít...

2009. ápr. 21. 08:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Addig minek hergeljük magunkat amíg pontos dolgok nem jönnek ki, júl 1el léptetik életbe a változásokat, addig sok víz lefolyik a Dunán, változhat a mostani felállás.

Ha elveszik/befagyasztják/stb akkor is mindig az szívja meg, aki becsületesen akar élni, ő lesz az aki nem kap semmit, míg akinek nem kéne kapni, de valamit simliskedik, az bizony jól jár! mint eddig. És itt etnikai hovatartozás nélkül mindenkire igaz, hogy szívás lesz!! aki eddig a gyerekcsinálásból élt, aki a kétkezi munkából, a diplomájából, nemkívánttörlendő az is szív!!!


Sokan jönnek azzal a hülye kérdéssel, hogy 12eért szültök? Akkor ott igen, elég sokáig csak abból tud élni néha a család. Mert addig amíg a picit nem lehet lepasszolni bölibe/oviba/iskolába addig hová a p*csába tegyük, se nagyszülők, se semmi, és nincsenek meg azok a gazdasági feltételek, hogy egy anya vissza tudjon menni dolgozni tisztességes fizuért/munkarendbe.


Úgy vagyok vele, Oks vegyétek el a támogatást, de akkor ösztönözzétek a gazdaságot arra, hogy szülés után akár 6héttel újra legyen lehetőségünk dolgozni!!! mert nincs jelen pillanatban (láttam olyat, hogy a második pici után az első alkalommal, ahogy nem volt védve a nő repült a munkahelyéről, de ilyen van első csemetéssel is)


Az én esetemben lesz a csp+gyes, mert a fősuli alatt lettem terhes. És nem volt lehetőségem munkába állni!!!!! mert pocakosan ki venne fel, még ha lenyomom a többi jelentkezőt, akkor is. Tény elmehettem volna abra is, de kérdem megéri? És ha vége a fősulinak, akkor is picike lesz a csemetém, és sűrűn kell imádkoznom, hogy el tudjak helyezkedni, úgy hogy család+munka+élet egyszerre menjen. És nem csak a csp és nem csak a gyed gyes amit elvesznek, hanem nagyon nagyon sok minden van, amit mindenki megérez, és sajnos az átlag magyar család nem havi 1millát keres, hanem 1-300eFt összesen a két fél!!! ha szerencsénk van.

2009. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!