Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyben a jövő. HOGY IS...

Chemo kérdése:

Veszélyben a jövő. HOGY IS VAN EZ?

Figyelt kérdés
A mindenkori magyar kormány ,hogy hagyhatja,hogy elárasszanak minket a román gc...?Elveszik a munkánkat,felveszik a segélyeket és a kisebbség dogmája mögé bújva,nagyobb a respektjük mint a MAGYARNAK?????
2011. szept. 7. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nyugodj le.

Én sem szeretem őket, de így csak magadat égeted és erősíted a "bunkóparasztnáci" képet.

2011. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

"A mindenkori magyar kormány ,hogy hagyhatja,hogy elárasszanak minket a román gc...?"


Nem értem. Egyik nap azon nyöszörögtök, hogy ez egy annyira borzalmas ország, ahonnan mindenki kivándorol és senki se jön ide, most meg azon, hogy elárasztanak minket a gyüttmentek.


Döntsétek már el, hogy éppen min nyavalyogtok, mert ha már nyavalyogni akartok, akkor legalább világos oka legyen.

2011. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj, 2012 végén úgyis meghal mindenki...
2011. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Előző: engem pontosan ezért nem érdekel a 2014-es választás sem;)
2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem teljesen értem, ténylegesen román segédmunkásokra vonatkozik a kérdés, vagy áttelepülni vágyó, erdélyi (aktuálpolitikailag: romániai) magyarokra?
2011. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"Én sem szeretem őket, de így csak magadat égeted és erősíted a "bunkóparasztnáci" képet."


Korcsinvázió van?

2011. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőnek tökéletesen igaza van!!! Munkát ígérnek mindenkinek meg kötelezik az embert de jönnek a büdös románok befelé nyakra főre! A 2012-t meg felejtsétek már el!
2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
A magas járulékterhek miatt, és az olcsóbb munkaerő okán alapból Romániában, vagy Szlovákiában létesítenek cégeket a magyar befektetők. Magyarországon a magyaroknak sincs munka, a minimálbérnél alacsonyabb összeget meg nem lehet fizetni senkinek, még románnak sem. Ez a segély dolog meg elég nevetséges.... A jelenlegi kormány a saját járulékaidból fizetendő munkanélküli segélyt se szívesen folyósítja, ráadásul a segélyezés nem akkora tétel, amitől összeomlana a magyar gazdaság. nem e-miatt omladozik a szociális rendszer, hanem a munkanélküliség miatt. Legyél oly kedves olvass utána hiteles forrásból annak amihez hozzá szeretnél szólni mert így csak nevetségessé teszed magad.
2011. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lenne munka,ha ezek otthon maradnának!!ÉN ITTHON akarok boldogulni,de ezek FALKÁBA JÖNNEK,a retyerutya otthon marad,így ráérnek reggel öttől,este hétig dolgozgatni(persze mindenhez értenek)Nekik nem kell menni a gyerekért,nincs kötelezettségük,csak JOGAIK!Utso válaszolónak:Te vagy román vagy ,vagy csókos melód van,vagy nem látod mi folyik körülötted!
2011. szept. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!