Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaphatok-e valamilyen szociáli...

Kaphatok-e valamilyen szociális juttatást úgy hogy ne keljen közmunkára mennem?

Figyelt kérdés
19 vagyok és 2010-ben végeztem el az szakiskolát.Nem nem vagyok lusta csak mivel minden 3. napban megyek egy állás interjúra nem igen tudnék közmunkázni.
2011. szept. 9. 16:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jár akkor nem.Csak gondoltam megkérdezem.De így az állam is nagy f.szt fog tőlem majd beszedni.
2011. szept. 9. 17:12
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
én is kaptam pénzt szakmai gyakorlatért + 16 éves korom óta dolgoztam hétvégeken teszkóban meg gyárakban,de ezek nem számítanak,elég szomorú,de ez van!én 2éve végeztem,voltam vagy 20 interjún,mire találtam munkát.
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az állam így is beszed tőled egy csomó pénzt, gondolj csak szimplán az ÁFÁ-ra ;) és az csak egy adó!
2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13


Én már legalább 200 helyen voltam és mindig azt mondják majd értesítenek.Pedig mindenem 80%-os a bizonyítványba



A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:14


Töllünk szerencsére nem mert ismerősök vagy mi szoktunk kimenni külföldre bevásárolni.Pl apám ismerőse fuvarozó és mindig a határ elött megtankolja a teher autót fullosra (60-80L és itt meg mi megveszük + a szomszédok és barátok)és itthon leszívja majd tankol bele itthoni benzin kútból és azt viszont már a cég fizeti.És így a havi költség vetésünk 15%-át megspóroljuk ami megy félre a szüleimnek mert lassan nyugijasok lesznek (még 8év)

2011. szept. 9. 17:20
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell gyökérnek nevezni egy válaszolót? Azért mert dühös vagy, hogy neked nincs munkád? Ilyen szegénységi bizonyítvánnyal nem is lesz...
2011. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
33%
szánalmas ez az ország, én is 4 hónapja keresek állást, de ismerettség nélkül kb lehetetlen, mindegy kitartás, keressünk tovább, aztán az első adandó alkalommal úgyis lelépek erről a szemétdombról, maximálisan átérzem a helyzetetd. Én se közmunkáznék, nem azért tanultam 15 évig... talán az államnak munkahelyeket kéne biztosítani nem szivatni a népet azt sírnak ha lelépünk! Márpedig le fogunk és szarok a nyugdíjatokra! Majd anyámékat eltartom öreg korukra, a többiek kinyalhatják!
2011. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár még hogy te nem fizetsz ÁFÁ-t? Megveszel egy liter tejet és van rajta ÁFA, megveszel 1 kiló kenyeret és van rajta ÁFA.
2011. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%
Azok, akik így beszélnek, mint a kedves kérdező, mit szeretnének az államtól?! Nevetséges! Húzz akkor el az országból, hátha máshol jobb lesz. (Ha körbenéznél a világban mostanában, hát látnád... Idődből kitelne, ha jól értem most nem csinálsz semmit...)
2011. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
85%
A közmunka csak 4 óra, kétlem, hogy nem férne bele az idődbe... Szegény elfoglalt ember...
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ország miattad tart ott, ahol tart, kedves olvasó. Menj el közmunkára, és emellett keress munkát. Képzeld el, ha mindenki így gondolkodna, ahogy te. Nem lenne munkás ember, nem lenne kinek elvenned az adózott pénzét. Gratulálok a hozzáálláshoz. 19 éves vagy, teljesen mozgásképes, egészséges. Takarítónak se szégyen beállni...
2011. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!